Dumel Silverlit Robo Kombat Balloon 2-pak

115zł – al.to
W niższej cenie można kupić na al.to zabawki Dumel Silverlit Robo Kombat Balloon 2-pak 88038.

Walczące roboty Robo Kombat w zupełnie nowej, balonowej odsłonie! Te zdalnie sterowane walczące roboty mają nadmuchane balony zamiast głów, które trzeba rozbić, aby wygrać walkę. Chłopiec będzie mógł sprawdzić siłę swoich ciosów w starciu z kolegą lub zaprogramowanym robotem. W dodatku zabawie towarzyszą realistyczne odgłosy walki.

Robotami steruje się za pomocą dołączonych kontrolerów. Dzięki nim można się poruszać, skrócić dystans, wyprowadzać ciosy z lewej lub z prawej oraz zastosować kombinację ciosów. To refleks i taktyka sterującego decyduje o tym, który z nich zwycięży. W trakcie walki usłyszeć można realistyczne odgłosy walki. Do wyboru są dwa tryby walki — walka z kolegą lub zaprogramowanym robotem w trybie sztucznej inteligencji.

Zabawa jest teraz jeszcze bardziej emocjonująca, ponieważ roboty zamiast głów mają balony. Przebicie ich nie należy do najłatwiejszych – trzeba się nieźle napracować! W zestawie są 24 kolorowe balony, a więc zabawa będzie trwać bez końca. Zabawki są niewielkie, co sprawia, że mały wojownik może mieć je zawsze przy sobie i stoczyć pojedynek kiedy tylko będzie mieć na to ochotę.

337022-zcOoL.jpg
W zestawie znajdują się: 2 Robo Kombat, 2 kontrolery, 2 okulary, 2 papierowe opaski, 2 mocowania balonów, 24 kolorowe balony oraz instrukcja. Do poprawnego działania wymagane są baterie: 6 x AA (roboty) 4 x AAA (kontrolery). Baterie nie są dołączone do zestawu.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: