Eldom KC100 Klimator 3w1

139zł – Komputronik
Klimator taniej-wiadomo ceny spadają w okresie zimowym. Może warto się zaopatrzyć na przyszłe lato, a ma być …jak to góral mówi… gorące albo nie,

  • Funkcje: timer, nawilżanie, oscylacji, chłodzenie, wentylacja, swing
  • Ilość prędkości pracy: 3
  • Moc: 65 W
  • Pojemność zbiornika: 4000 ml
  • Wielkość pomieszczenia: 15 m2
  • Wydajność: 120 m3;/godz.

reklama tak brzmi (Pepper zweryfikuje) :

Klimator przenośny zapewni Ci skuteczne schłodzenie, wentylację i nawilżenie powietrza w gorące, letnie dni. Ciepłe powietrze jest tu pochłaniane z otoczenia i przetłaczane za pomocą wentylatora przez wkłady, które są stale nawilżane wodą. Woda – w naturalnym procesie parowania – absorbuje ciepło, dzięki czemu z klimatora wylatuje chłodne i orzeźwiające powietrze. Dodatkowo zwiększa się równocześnie poziom wilgotności w pomieszczeniu, co także przekłada się na wzrost komfortu samopoczucia.

Model KC100 jest prosty w obsłudze, energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Ma zbiornik na wodę o pojemności 2L, filtr powietrza oraz wygodny panel sterowania i zamontowane obrotowe kółka, które ułatwiają przenoszenie. Do wyboru są trzy tryby pracy wentylatora i funkcja oscylacji, a do sterowania strumieniem zimnego powietrza służą również pionowe i poziome żaluzje. Aby zwiększyć skuteczność schładzania, można włożyć do zbiornika z wodą zamrożone wkłady (napełnione wodą) lub kostki lodu.

więcej https://www.eldom.eu/produkt/klimator-przenosny-kc100-columbiavac


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: