LEGO® Harry Potter™ Collection (Xbox One & Series X|S) Ms store Brazylia

28,50zł – Microsoft
Promocja dla posiadaczy golda!
LEGO Harry Potter Collection to zestaw dwóch gier:
– LEGO Harry Potter: Years 1-4
– LEGO Harry Potter: Years 5-7
Obie produkcje zostały odświeżone pod względem graficznym. Ponadto w pakiecie pojawiły się dwa dodatki. Jednym z nich jest zestaw pięciu czarów (Cantis, Densaugeo, Ducklifors, Melofors i Tentaclifors) nazwany Spell Pack, a drugim Character Pack, zawierający dziesięć postaci niedostępnych w podstawowych wersjach.

Instrukcja
1. Gra kosztuje 37,50 R$, więc kupujemy kartę podarunkową w kwocie 40 R$.
Przed zakupem najlepiej wybrać walutę w dolarach, przejść do płatności i zapłacić kartą revolut (można też zwykłą). Kod przyjdzie na podanego maila oraz będzie można go znaleźć po zalogowaniu się na stronie. Na stronie kody z reguły pojawiają się o wiele szybciej, więc jeśli komuś na tym zależy to polecam się zarejestrować przed zakupem.

2. Na swoim koncie Microsoft wchodzimy w płatności i rozliczenia, wybieramy książkę adresową i dodajemy nowy adres np.
Av. Agostinho Leão Junior 234, 82590-300 Curitiba, Parana, Brazylia Tel: (27) 6719-387 (Ci którzy kupowali już wcześniej w Brazylii i mają przypisany adres mogą pominąć ten punkt).

3. Na brazylijskim MS Store kupujemy grę klikając „Comprar”, następnie „Avançar” i na kolejnej stronie „Resgatar um cartão-presente” wpisujemy w okienko nasze kody z kart podarunkowych które dostaliśmy na maila jeden po drugim i potwierdzamy zakup gry.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: