3 darmowe motywy WordPress od themeforest.net (grudzień 2020)

Aby pobrać motywy, musisz zalogować się do serwisu i zjechać na dół strony (Sign in to download for free
332622.jpg).
Cena wyjściowa wyliczona z cen podanych w linku z okazji.

Z tego co pisali inni pod poprzednia okazja (uprzedze, że nie wznowiłem bo mody nie chciały podbić już w listopadzie) do motywów normalnie są aktualizację jak przy zakupie za pełną kwotę.332622.jpg1) Teoro (29$) to elegancki, pudełkowaty i kolorowy, jednostronicowy motyw CV / CV WordPress, idealny na stronę z osobistym portfolio. Motyw zawiera trzy przyciągające wzrok dema utworzone w różnych kombinacjach kolorów.

Każda sekcja jest kompatybilna i stworzona z Elementorem – najpotężniejszym narzędziem do tworzenia stron dla WordPress. Możesz dodawać lub usuwać sekcje z szablonu lub przenosić niektóre sekcje z jednej strony na oddzielną, samodzielną stronę. W ten sposób możesz mieć nieograniczoną liczbę sekcji, a także nieograniczoną liczbę samodzielnych stron. Wszystko, co musisz zrobić, to uwolnić swoją kreatywność i za pomocą kilku kliknięć możesz zmienić cały tekst, obrazy, czcionki i kolory, aby dostosować motyw do swoich potrzeb

332622.jpg2) GlobeCo (59$) to wyjątkowy i doskonały motyw WordPress dotyczący transportu i logistyki. Oferuje wiele różnorodnych możliwości, które pomogą Ci łatwo stworzyć piękną, zachwycającą i niepowtarzalną stronę internetową.

Opracowaliśmy ten kompleksowy motyw WordPress, aby zapewnić wszystko, czego szukasz w firmowej witrynie internetowej. Jest dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

Motyw świetnie wygląda na tabletach i urządzeniach mobilnych dzięki responsywnemu projektowi i grafice siatkówki. Jest wyposażony w różne typy stron, układy szerokie i pudełkowe, zawiera nieograniczoną liczbę schematów kolorów, dużą liczbę czcionek, ikon i nie tylko.

Najwyższa jakość kodu, rozszerzona i czytelna dokumentacja, szybka i wykwalifikowana pomoc techniczna to kluczowe cechy, którymi wyróżnia się GlobeCo .

332622.jpg3) Kallem to kreatywny motyw WordPress do portfolio z różnymi projektami portfolio, takimi jak murowanie, widok listy portfolio, prosta siatka itp. Kallem jest rozwijany z najnowszymi wersjami WordPressa, zawiera wizualny kompozytor (elementy domyślne i niestandardowe skróty), mailchimp i obsługę wielu języków. Ma różne akcenty kolorystyczne i responsywny układ. Motyw WordPress portfolio kreatywnego Kallem jest bardzo przydatny, aby zaprezentować swoje portfolio w unikalnym i przejrzystym stylu.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: