Hej Mirki i…

Hej Mirki i Mirabelki,
jesteśmy polskim wydawcą i producentem gier planszowych. Produkujemy gry od 1991 roku. Początkowo nasze produkty powstawały w domu, w oparciu o skromny rodzinny budżet, a składowane były w wynajętej piwnicy. Także chyba tu pasujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nasz pierwszy wpis na mirko i stwierdziliśmy, że najlepiej będzie się przywitać z Wami przybywając z porządną promocją. Z okazji „Black Friday”, mamy właśnie prawdziwą ucztę dla fanów cebuli i Was również chcemy zaprosić na ten poczęstunek. Nie ma tu żadnej ściemy i to są aktualnie (a nawet w większości historycznie) najniższe ceny tych gier. Mówimy stanowcze NIE promocjom typu „Fake Friday”. Akcja trwa od wczoraj, ale przed chwilą z myślą o wykopkach dorzuciliśmy na stany egzemplarzy promocyjnych. Oczywiście i tak ilość sztuk każdej gry w promce jest ograniczona.

Smacznego (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞ https://sklep.granna.pl/czarny-piatek?invitecode=BLACKFRIDAY20

Mamy również darmową wysyłkę dla zamówień od 150 zł jakby kto pytał.
Będziemy dziś cały wieczór na mirko, więc w razie czego możemy Wam doradzić w kwestii wyboru gier z tej promki. Generalnie wszystkie te gry to tytuły rodzinne do pogrania z dziećmi lub wieczorem na luzie ze znajomymi.

PS. Plusiki mile widziane, ale niewymagane (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#cebuladeals #gry #grybezpradu #gryplanszowe #okazje #blackfriday #granna


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: