Zegarek Casio G-SHOCK GG-B100-1A9ER

986,85zł – zegarek.net
Świetna propozycja od marki G-SHOCK z najpopularniejszych kolekcji Mudmaster.
Zegarek, który swoją premierę miał na targach Baselworld 2019 zdobywa obecnie ogromną popularność dzięki bogatej funkcjonalności i świetnej cenie.
Cała kolekcja zegarków GG-B100 liczy 6 zegarków w tym dwa modele z są w wersji limitowanej. (powstały we współpracy z marką Burton oraz z British Army)

Zegarek przedstawiony w ofercie to wyjątkowo wytrzymały model, posiadający wiele przydatnych funkcji. Solidna, karbonowa koperta została zawieszona na wygodnym pasku z tworzywa w kolorze pomarańczowym. Cyferblat przykryto odpornym na zarysowania i obtłuczenia szkłem mineralnym. Za precyzyjny chód odpowiada popularny mechanizm kwarcowy zasilany baterią o żywotności wynoszącej 2 lata. Urządzenie zostało wyposażone m.in. w system wstrząsoodporny, Bluetooth, barometr, termometr, cyfrowy kompas, wskaźnik lokalizacji, wysokościomierz, krokomierz, kalendarz automatyczny oraz wskaźnik zmiany baterii. Wodoszczelność ustalona w klasie 20 barów pozwala na swobodne pływanie oraz nurkowanie bez sprzętu. Produkt objęto 3-letnią gwarancją, którą za dodatkową opłatą można przedłużyć o kolejne 3 lata.

Więcej informacji o tym modelu można przeczytać tu –> https://www.zegarek.net/przewodnik/aktualnosci/karbonowy-mudmaster-gg-b100-juz-w-polsce.html

Najniższa cena na Ceneo to 1149zł i to w nieautoryzowanym sklepie. Tu mamy zegarek pochodzący od autoryzowanego polskiego dystrybutora czyli ZIBI.

259781.jpg
259781.jpg

Osobiście posiadam model w kolorze oliwkowym już od czerwca 2019 i sprawuje się świetnie. Bardzo fajną funkcją jest możliwość nawigowania za pomocą zegarka. Jedyny minus jaki bym dał temu zegarkowi to brak mechanizmu solarnego ale myślę, że jest to podyktowane tym, że wtedy by zniszczyli jeden z bestsellerowych modeli jakim jest GWG-1000


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: