NieR: Automata Game of the YoRHa Edition (PS4)

73,90zł – Base
3C3C1D119440927 DLC *
Zagraj w System Pod Skin
Skórka z kartonu
Retro szara skóra pod
Retro czerwona skóra pod
Grimoire Weiss Pod
amazarashi Head Pod Skin
Akcesoria do maski maszynowej
Dynamiczny motyw PS4
Zestaw awatarów PS4

Bitwy pełne akcji – gracze będą przełączać się między atakami w zwarciu i dystansami w walce z hordami wrogów i wymagającymi bossami na różnych mapach otwartych pól. Ścisła kontrola i niezwykle płynna walka są łatwe do nauczenia dla początkujących, a jednocześnie oferują dużą głębię dla bardziej doświadczonych graczy akcji. Gracze mogą wykonywać szybkie bitwy, łącząc lekkie i ciężkie ataki oraz przełączać arsenał broni, unikając wrogów szybkością i stylem.
Pięknie opustoszały otwarty świat – gra płynnie łączy ze sobą nawiedzająco piękne widoki i lokalizacje bez ładowania obszaru. Środowiska są renderowane w 60 klatkach na sekundę i zawierają bogactwo wydarzeń towarzyszących oprócz głównej fabuły.
Mistrzowsko spreparowana historia i postacie – NieR Automata opowiada historię androidów 2B, 9S i A2 i ich zaciętej bitwy o odzyskanie dystopii napędzanej maszyną przez potężną broń zwaną maszynowymi formami życia.
Elementy RPG – gracze uzyskają różnorodne rodzaje broni, awansują na wyższy poziom w bitwie, uczą się nowych umiejętności bojowych i dostosowują wyposażenie, które odpowiada ich stylowi gry.
Wykorzystaj system wsparcia kapsuły do pomocy w bitwie i poza nią – kapsuły mogą atakować wroga zarówno w trybie ręcznym, jak i blokowania. Mogą również pomagać poza bitwą, na przykład pozwalając graczowi szybować w powietrzu. Strąki można ulepszać w trakcie gry dzięki ulepszeniom, w tym nowym metodom ataku i odmianom.
„Tryb automatyczny” dostępny dla początkujących – początkujący gracze mogą wybrać „tryb automatyczny”, aby ułatwić ataki i uniki.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: