Defunct (1 zł), AereA (6,55 zł), Wuppo (6,55 zł) i SHINY (1,20 zł) na PS4 dla posiadaczy PlayStation Plus

1zł – Playstation Network
W PS Store pojawiło się kilka niezależnych gier za parę złotych jeśli posiadamy aktywny abonament PlayStation Plus.

Defunct – 1 zł

Defunct to niezależna gra przygodowa z płynną, szybką rozgrywką w interesującym świecie. Grasz jako zepsuty robot, który wypada z olbrzymiego statku towarowego na postludzką Ziemię – obecnie zamieszkiwaną przez roboty. Wróć na statek, nim będzie za późno!

[shortcode id=”1901999″/]

AereA – 6,55 zł

AereA to utrzymana w tematyce muzycznej gra RPG akcji, w której wcielasz się w postać jednego z uczniów Wielkiego Maestro Guido i odkrywasz Aezir – unoszącą się w powietrzu wyspę rozbitą na kawałki. Twoim zadaniem jest znaleźć i odzyskać dziewięć pierwotnych instrumentów, aby przywrócić równowagę i pokój na świecie. Musisz przemierzyć wszystkie części rozproszonych wysp, wypełniać zadania, rozwiązywać zagadki, walczyć z bossami i odkryć prawdę. Czy uda Ci się odzyskać dziewięć pierwotnych instrumentów?

[shortcode id=”1902000″/]

Wuppo – 6,55 zł

Wuppo to projekt zrodzony z pasji dwóch osób. Cechuje się ręcznie malowanymi grafikami, bogatą ścieżką dźwiękową i olbrzymim światem do odkrycia.

[shortcode id=”1902001″/]

SHINY A Robotic Adventure – 1,20 zł

Aby znaleźć wszystkie pozostałe roboty konieczne jest uważne zbadanie wszystkich platform na 20 poziomach gry. Każdy ruch odbiera Kramerowi energię, której na planecie zostało już bardzo niewiele. Aby się doładowywać i pomóc pozostałym robotom w ucieczce, musi zbierać baterie i korzystać z generatorów. Warunkiem kontynuowania podróży jest także zbieranie wzmacniaczy takich jak plecaki odrzutowe i kule energii.

[shortcode id=”1902002″/]


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: