Decathlon 20 zł zwrotu za najbliższe zakupy o wartości co najmniej 200 zł z programu Visa Oferty ( VisaOferty.pl )

VISA
Możemy odzyskać 20 zł za zakupy w Decathlon, a mają teraz dużo promocji i wyprzedaży, więc okazja jak znalazł (y) Przy zakupie online jest darmowa dostawa przy zakupach powyżej 74,99 zł oraz darmowy zwrot towaru. Zwrot 20 zł jest szybko przyznawany – do 5 dni roboczych, a po kilku kolejnych już mamy pieniążki na koncie.
Można odebrać towar w sklepie fizycznym, ale płatność musi być wykonana poprzez sklep internetowy. Planując zakup należy aktywować wcześniej ofertę w koncie Visa Oferty poprzez kliknięcie w nią, a następnie dokonać zakupu zarejestrowaną kartą Visa. Uwaga – tylko jedna, pierwsza transakcja po aktywacji jest brana pod uwagę ! No chyba, że mamy kilka kont na visaoferty.pl a w każdym z nich inną kartę Visa, wtedy mamy szansę skorzystać kilka razy 😉 Zwiększa to równie nasz wybór ofert 😀

Regulamin Aby skorzystać z tej oferty, należy dokonać płatności w wysokości minimum 200 zł. Ważna przy zakupach w sklepie internetowym (https://www.decathlon.pl/). Organizatorem oferty jest Decathlon. Oferta jest ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na Twoim koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta, zwrot wciąż będzie wypłacony dla tej oferty tylko jeden raz, bez względu na liczbę transakcji dokonanych podczas trwania oferty.

226693.jpg


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: