Zegarek Oris Aquis Date i inne, $1116

4.245zł – Creation Watches
W sprawdzonym sklepie pojawiło się kilka Orisów, dla których możemy obniżyć cenę o 10% z powyższym kuponem. Przy DHLu do podanej ceny lepiej od razu doliczyć opłaty skarbowe co razem wyniesie nas około 5391 zł, co i tak jest mega atrakcyjną ceną w porównaniu do polskiej dystrybucji. Przy Poczcie Polskiej dwa razy zamawiałem i dwa razy bez dodatkowych opłat (onion) ale przy takim zegarku bałbym się wybrać PP.

Ceny są jakie są, za jakość i szwajcarskie wykonanie trzeba zapłacić 😉 Liczę się z cebulowymi minusami, ale kto ma kupić ten kupi. (y)

Sam zegarek jest piękny, na żywo wygląda zjawiskowo, ten z okazji ma 43.5mm, ja na moim małym nadgarstku mierzyłem 39mm:
226439.jpg
Oczywiście szkiełko szafirowe, w dodatku z antyrefleksem (y)

Krótki opis:
Koperta wykonana ze stali szlachetnej posiada wysoką klasę szczelności, 30 bar. Na jej szczycie znajduje się obrotowy, w jednym kierunku, bezel z wkładką ceramiczną z wyraźnymi cyframi. Jest ona nie tylko odporna na zarysowania, ale przede wszystkim bardzo czytelna. Dzięki nowej konstrukcji, używanie bezela jest łatwe i przyjemne. Zakręcana koronka, zakręcany przeszklony dekiel, specjalne zapięcie motylkowe z możliwością szybkiego powiększenia paska na piankę oraz czytelna tarcza z substancją świecącą Super-LumiNova na wskazówkach i indeksach sprawia, że zegarek Oris Auqis Date jest prawdziwym, profesjonalnym zegarkiem nurkowym.

Inne typy Orisów z tym rabatem:

Big Crown Propilote Date
226439.jpg
Artelier Complication
226439.jpg
Artelier Date
226439.jpg


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: