Plecak Jack Wolfskin Aurora 22 @limango

242,90zł – Limango
Plecak Jack Wolfskin Aurora 22 za 242,90 zł z wliczoną dostawą do DPD Pickup. Cenę obniżamy o 30 zł kodem bon30.

Tutaj znajdziecie plecak Jack Wolfskin Mauntaineer 42 Desert Orange za 399,95 zł

Opis z e-horyzont

  • 4 paski kompresyjne do różnorodnego zastosowania
  • DIAMOND RIPSTOP 210D: lekka, wytrzymała na rozdarcia i nieprzemakalna tkanina poliamidowa o strukturze rombów
  • fartuch śnieżny
  • nieprzemakalna komora główna ze zwijanym zamknięciem, kieszeń przednia, wewnętrzna kieszeń na dokumenty
  • regulowane paski na ramiona
  • regulowany i odpinany pas piersiowy z gwizdkiem sygnalizacyjnym
  • YKK AQUAGUARD®: laminowany zamek błyskawiczny o bardzo dobrych właściwościach nienasiąkania wodą (komora przednia)
  • zaczepy do mocowania kijków trekkingowych

225955.jpg
Jak tylko słońce skryje się za horyzontem, można zarzuć plecak AURORA 22 na plecy i wyruszyć przedzierając się przez śnieg na spotkanie z ciemnością. Wszystko, co potrzebne na wyprawie w poszukiwaniu zorzy polarnej, bez problemu zmieści się w plecaku.

Komora główna plecaka AURORA 22, średniej wielkości modelu tej serii, jest nieprzemakalna – dzięki zwijanemu zamknięciu i zgrzewanym szwom. Nawet podczas najgorszej zamieci śnieżnej czy oberwania chmury będzie w plecaku bezpieczny. Zwijane zamknięcie jest łatwe w obsłudze, a dodatkowo można ściągnąć fartuch śnieżny.

Rzeczy, które muszą być szybko dostępne, można schować po prostu z przodu, w nienasiąkającej wodą kieszonce na zamek błyskawiczny. Kijki trekkingowe czy narciarskie można zamocować na zewnątrz plecaka.

Plecaki AURORA są ponadto niezwykle lekkie. Wagę tę można jeszcze zredukować przez usunięcie elementów do kompresji oraz pasa piersiowego. Mimo to materiał o konstrukcji typu RIPSTOP jest nadzwyczaj mocny. Można więc bez obaw wybrać się na wspinaczkę.

Inspiracją do stworzenia serii AURORA była norweska wyspa Senja – mekka miłośników zorzy polarnej. Intensywne, przechodzące jeden w drugi kolory przypominają ten spektakl natury. Podczas biegów narciarskich oraz wspinaczki użytkownik szybko stwierdzi, że superlekkie plecaki są idealne do uprawiania nordyckich dyscyplin sportowych. Ich minimalistyczny, prosty design będzie przyciągającym wzrok elementem także w mieście.

225955.jpg


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: