Noworoczny Wypad! Wygraj 1 z 2 voucherów na wycieczkę o wartości 1000 €!

Właśnie skończyła się świąteczna przerwa, a Ty już potrzebujesz wakacji? (annoyed)
(highfive) Doskonale to rozumiemy i przygotowaliśmy zupełnie nową zabawę!

WYGRAJ 1 z 2 voucherów na wycieczkę o wartości 1000 € do zrealizowania na www.lastminute.com (lot, hotel).
(party) 8) <3 (party) 8) <3 (party) 8) <3 (party) 8) <3 (party) 8) <3

225176.jpg


Jak grać
(confused)
Aby wziąć udział w zabawie kliknij w przycisk „Idź do okazji”. Zaczynasz od rejestracji w zabawie i wypełniasz kolejne czynności/zgłoszenia.

Gdzie
(confused)
Zabawę prowadzimy na platformie gleam.io, na którą przejdziesz po kliknięciu w przycisk „Idź do okazji”. Zwycięzcy zostaną wylosowani automatycznie poprzez serwis gleam.io. po zakończeniu zabawy.

Kiedy (confused)
Zabawa odbywa się w dniach 13.01.2019 do 17.01.2019 (do godziny 23:59). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 20.01.2019. Nagrody zostaną przekazane uczestnikom w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników.


(nerd) Czy muszę wypełnić wszystkie zadania?
Nie, ale kolejne czynności/zgłoszenia dają Ci dodatkowe punkty zwiększające szansę na wygraną. Im więcej ich wykonasz, tym większa szansa na wygraną.

8) Wypełniłem zadanie przed rozpoczęciem zabawy. W jaki sposób mogę je zaliczyć?
Przykładowo – subskrybujesz już Okazje Dnia w naszej aplikacji i zrobiłeś to przed rozpoczęciem konkursu. Wystarczy, że klikniesz takie zadanie na gleam.io i potwierdzisz jego wykonanie.

(police) Czy weryfikujemy wypełnienie zadania?
Tak. Wykonanie zadania na gleam.io potwierdzasz samodzielnie. Jeżeli zostanie wylosowana osoba, która w momencie potwierdzania zadania go nie wykonała to zostanie zdyskwalifikowana i zostanie wylosowany kolejny uczestnik konkursu. Możemy również kontaktować się ze zwycięzcami w celu weryfikacji zadań.

(ninja) Zadanie SEKRETNY KOD (aplikacja mobilna)
W Okazjach Dnia będziemy podawali sekretny kod dający dodatkowe punkty za ukończenie kolejnego zadania. Każdego dnia będzie to inne hasło umożliwiające zdobycie kolejnych punktów i zwiększenie szansy na wygraną. Mając na uwadze punkt powyżej, zadanie SEKRETNY KOD nie może być zaliczone jeżeli użytkownik nie subskrybuje Okazji Dnia w naszej aplikacji -> https://okazje-dnia.pepper.pl/

(confused) Formularz na platformie gleam.io jest niedostępny, co robić?
Konkurs przeznaczony jest dla polskich użytkowników Peppera, dlatego upewnij się, że nie korzystasz z żadnego VPNa podczas udziału w zabawie.

:{ Jak przekazać nam swoją opinię?

Pomysły lub sugestie, które mogą zostać wykorzystane do ulepszenia gry w przyszłości możesz zgłosić poprzez nasz formularz -> https://www.pepper.pl/contact

(flirt) Czy zabawa jest sponsorowana?
NIE. Nagrody są w całości sfinansowane przez Peppera, a ich wyboru dokonuje się niezależnie od jakiejkolwiek współpracy z partnerami.

Powodzenia (y) (y) (y)


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: