Sokowirówka Philips HR1856/70, 68.99 Euro, Amazon

290,73zł – Amazon
Dobra cena na sokowirówkę Philipsa na niemieckim Amazonie, w Polsce najniższą cenę znalazłem za 399zł za bliźniaczy model 1855/70.
Sprzedawane bezpośrednio przez Amazon, także wiadomo – gwarancja i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Pre-Clean
Sokowirówka Philips to pierwsza dostępna na rynku sokowirówka odśrodkowa wyposażona w funkcję wstępnego czyszczenia. Wlewanie wody do urządzenia za pomocą popychacza powoduje powstawanie swego rodzaju fontanny płuczącej jego wnętrze, usuwającej wszelkie pozostałości z pokrywy i ułatwiającej umycie sitka.

Quick-Clean
Urządzenie można teraz wyczyścić w ciągu niecałej minuty dzięki wysokopolerowanemu sitku QuickClean, wbudowanemu pojemnikowi na miąższ i gładkim powierzchniom. Wiele włókien miąższu często utyka w sitku, co bardzo utrudnia jego czyszczenie. Dzięki innowacyjnej technologii wszystkie powierzchnie sitka są gładkie, co umożliwia usunięcie włókien za pomocą zwykłej gąbki kuchennej.

225314.jpg
Moc
Silnik o dużej mocy 800 W do skutecznego miksowania, mieszania i kruszenia.

225314.jpg
Pojemność
Możesz uzyskać do 2 litrów soku za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ.

Wyciskanie
Bardzo duży otwór na produkty o szerokości 75 mm umożliwia wyciskanie nawet dużych owoców i warzyw, takich jak jabłka, marchewki i buraki, bez wcześniejszego cięcia na kawałki.

225314.jpg
Czyszczenie
Cały miąższ zbiera się wyłącznie w miejscu, w którym powinien się znaleźć — w pojemniku na miąższ sokowirówki firmy Philips. Oznacza to, że nie trzeba już wydobywać miąższu z innych części, takich jak pokrywka. Pokrywa i pojemnik na miąższ są przezroczyste, dzięki czemu można bezpośrednio rozpoznać, kiedy pojemnik jest pełny i należy go opróżnić. Elementy można myć w zmywarce.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: