Słuchawki dokanałowe Denon AH-C621 Białe

177zł – Allegro
Były kilka razy za 199zl i chyba raz za 177zł. Jak ktoś się nie załapał to ma teraz możliwość. Darmowa dostawa i zwrot. Czarne za 199zl. widzę że chyba jest jakaś ogólnopolska od denona bo obecnie inne sklepy też obniżyły ceny do okolo 200zl.

DENON AH-C621R
Douszne słuchawki AH-C621R z pilotem + mikrofonem

Bazując na ponad 50-letnim doświadczeniu Denon w tworzeniu słuchawek, nowy model został zaprojektowany, aby łączyć w sobie komfort użytkowania z bezkompromisowym dźwiękiem. Z myślą o osobach poszukujących świetnej jakości dźwięku w trakcie podróży, pracy czy też relaksu, nowy model dousznych słuchawek został naszpikowany zaawansowanymi technologiami Denon, zaprojektowanymi, aby dostarczyć najlepszą jakość dźwięku z kompaktowych, lekkich słuchawek.

Przetworniki z technologią najwyższej jakości

AH-C621R, dostępne w kolorze czarnym i białym, posiadają przetwornik 11,5 mm, zamontowany w osłonie z odlewanego aluminium i żywicy. Dostrojone dla zakrzywionego EQ, dostarczają potężnych basów i wspaniałej czystośći jednocześnie.

Pilot i mikrofon

AH-C621R oferują najwyższej jakość przewód i 3-przyciskowy pilot z mikrofonem. Kontroluj funkcje muzyczne iPhonea, takie jak odtwarzanie/pauzowanie, cofanie lub poziom głośności. Możesz też odbierać przychodzące połączenia telefoniczne lub je kończyć.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: