GRY EMPIK! Rebel, gra logiczna Unlock! Wielka Ucieczka // gra IceCool

63,99zł – Empik
3 fascynujące przygody w jednym pudełku Unlock! to kooperacyjna gra karciana, inspirowana zabawami typu Escape Room. Używając prostej mechaniki, możecie przeszukiwać pomieszczenia, łączyć ze sobą przedmioty i rozwiązywać zagadki.

Unlock! Wielka Ucieczka zawiera trzy osobne przygody, gotowe do rozegrania:

W scenariuszu Formuła wchodzicie do podziemnego laboratorium, aby odzyskać tajemnicze serum. Czy uda Wam się rozwiązać wszystkie zagadki i wydostać w ciągu godziny?

Mysz i Kiełbasa to hołd złożony klasycznym komputerowym grom przygodowym, takim jak Maniac Mansion: Day of the Tentacle. Spróbujcie pokrzyżować plany niegodziwego profesora!

Na Wyspie doktora Groose’a złożycie wizytę ekscentrycznemu milionerowi, która przebiegnie zupełnie nie tak, jak się tego spodziewaliście…

W pudełku znajduje się także 10-kartowy samouczek, który pozwoli Wam szybko zapoznać się z zasadami gry, bez wertowania instrukcji!

OCENA 7.5 na BGG :
https://www.boardgamegeek.com/boardgame/213460/unlock-escape-adventures

Na Ceneo najtaniej od 80pln.
https://www.ceneo.pl/55366072;0284-0.htm#tab=click_scroll

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gra IceCool 31,99 zł 119,99 zł (-73%)
https://www.empik.com/rebel-gra-towarzyska-icecool-rebel,p1145091498,zabawki-p

ICECOOL to genialne połączenie nowoczesnej zabawy z mechaniką gry w kapsle, tworzące niesamowicie wciągającą i radosną grę, od której nie sposób się oderwać! Nowatorsko zaprojektowane figurki pingwinów i modułowa plansza umożliwiają wykonywanie wielu widowiskowych trików.

Na czym to polega?

W każej rundzie jeden z graczy zostaje woźnym, starającym się złapać figurki pozostałych, biegających pingwinów.Reszta graczy zaczyna grę w klasie i pstryka swoje figurki tak, by za jednym ruchem przebyły jak najdłuższą drogę, mijając ryby w swoim kolorze rozwieszone na drzwiach każdego z pomieszczeń. Za każdą zebraną w ten sposób rybę otrzymują kartę z punktami zwycięstwa.Woźny zaczyna grę w kuchni i stara się pstryknąć swoim pingwinkiem tak, by dotknąć po drodze jak najwięcej biegaczy.Runda kończy się, gdy jeden z biegaczy zbierze wszystkie swoje żetony ryb lub gdy woźny złapie każdego z biegaczy.Na koniec gry podliczcie, ile punktów zwycięstwa zebraliście na kartach z rybami i wyłońcie zwycięzcę!

Na Ceneo najtaniej 43pln : https://www.ceneo.pl/52451758;0280-0.htm#tab=click_scroll

Ocena BGG 6.9
https://www.boardgamegeek.com/boardgame/177524/icecool


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: