Kobieca strona chińskich zakupów – Elektryczna szczoteczka do twarzy KingDom

Każda kobieta chce być piękna. Dla siebie, dla dobrego samopoczucia, dla swojego mężczyzny, dla świata… powód nie jest najważniejszy. Dbanie o siebie jest wpisane w kobiecą psychikę 🙂 Z drugiej strony uważa się, że kobiety nie interesują się nowymi technologiami. Że to męska sprawa. Dziś postaramy się udowodnić, że wystarczy odpowiedni produkt, a zainteresowanie się znajdzie.

Na pomoc kobietom dbającym o swoją cerę ruszają producenci kremów, pilingów, żelów i innych środków wspomagających skórę w regeneracji i uzyskiwaniu pięknego wyglądu. Również producenci elektroniki chcą mieć swój udział w tym dziele.

Na początek mały wstęp z materiałów producenta: Chińska firma KingDon wprowadziła na rynek urządzenie „Electric Ultrasonic Facial Cleaner” służące do pielęgnacji skóry i oczyszczania twarzy.
Tajemnicą działania urządzenia mają być pulsacyjne ruchy, przenoszone na skórę za pomocą delikatnych silikonowych wypustek szczoteczki. To połączenie według producenta zapewnia skuteczne i bardziej delikatne oczyszczanie porów skóry z brudu, makijażu i sebum niż czyniąc to rękoma. Technologia soniczna przenosi na powierzchnię skóry do 8000 impulsów na minutę, czyszcząc silikonową powierzchnią pory skóry, bez agresywnych ruchów obrotowych, co zdarza się przy użyciu konwencjonalnych urządzeń.

Szczoteczka do oczyszczania i pielęgnacji skóry posiada ponad 1000 delikatnych, elastycznych wypustek. Grubiej zaprojektowane wypustki są przeznaczone dla skóry tłustej, a te cieńsze dla skóry wrażliwej i normalnej. Teoretycznie to prosta i przemyślana koncepcja, która jest dostosowana do każdego rodzaju skóry. Delikatny i łagodny silikon jest bardzo miękki w dotyku i może być stosowany ze wszystkimi płynami czyszczącymi, żelami i kremami. Urządzenie jest wodoodporne w 100% i wystarcza na około 300 zastosowań po jednogodzinnym ładowaniu przez USB.

Producent deklaruje, że urządzenie delikatnie peelinguje martwy naskórek i odblokowuje pory z pozostałości makijażu oraz brudu i sebum, ulepszając wchłanianie produktów do pielęgnacji twarzy.
Tylna strona anti-aging szczoteczki przenosi pulsacje na obszary podatne na zmarszczki, redukując widoczność pierwszych linii mimicznych i zmarszczek, pozostawiając cerę jędrniejszą i gładszą.

Specyfikacja według danych producenta:
Producent: KingDom
Model: KD – 303
Materiał: Silikon
Napięcie (V): DC 3.7V / 150mA (ładowanie z USB, kabel w zestawie)
Moc (W): 0.6W
Dostępne kolory: Niebieski, Różowy

A jak urządzenie wygląda w praktyce?
IMG_20160807_152359

IMG_20160807_152437

IMG_20160807_152505

IMG_20160807_152533

Porównując szumny opis producenta z faktycznym działaniem urządzenia trudno powiedzieć coś więcej niż to, że działa. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie jakościowo – silikon jest przyjemny w dotyku, wibracje działają jak obiecano, efekt masowania jest bardzo przyjemny.

Myślę, że najlepszy opis działania urządzenia znajdziecie w wideo-recenzji jednej z Polskich blogerek:
https://www.youtube.com/watch?v=7LWt7I2F9V4

Samo urządzenie możecie kupić na KingDom KD od $13.59

Cenę można zbić jeszcze bardziej poprzez używając instrukcji z TEGO poradnika.

KingDom KD - 303
 • 75%
  Jakość wykonania - 75%
 • 80%
  Efekty działania - 80%
 • 100%
  Szybkość ładowania baterii - 100%
 • 90%
  Długość działania na baterii - 90%
86%
Udostępnij na: