Karta SD na wakacje – duże pojemności za niewielkie pieniądze – od $3.39

Wakacje coraz bliżej, a wraz z nimi większa ilość zdjęć, filmów i danych pojawiających się na naszych telefonach, tabletach i aparatach. Dlaczego by więc nie powiększyć sobie dostępnej przestrzeni do zachowania wspomnień? Może warto zainteresować się większą wersję karty pamięci do naszego urządzenia i nie martwić się potem potrzebą kasowania danych z braku miejsca?

Na rynku chińskim wchodzi aktualnie nowy producent kart pamięci MicroSD – Tohaoll. Oferuje w dobrych cenach karty MicroSD Mixza w wielu pojemnościach. Szczególnie warte uwagi są tanie 64 GB wersje, sprzedawane nawet dwójkami.

Ja skusiłem się na wersję 64 GB, wraz z paroma akcesoriami:

Używam tej karty od kilku tygodni. Nie zawiodła ani razu, jest wystarczająco szybka do nagrywania filmów FullHD aparatem, jak i do oglądania takowych na ekranie tabletu. To świadczy o poprawności danych podanych przez producenta na opakowaniu i w opisie na stronie internetowej sklepu. Pojemność również pokrywa się z danymi producenta, co nie zawsze ma miejsce w przypadku kart przypadkowych producentów 🙂

Screen Shot 2016-06-19 at 11.08.32

Taką samą kartę możecie dostać w różnych wielkościach na :

Mixza – wersja 16GB od $3.39

Mixza – wersja 32GB od $6.24

Mixza – wersja 64GB od $11.79

Mixza – wersja 64GB od $12.26

Jasno widać, że poszczególne pojemności kart różnią się ceną, ale wersja karty 64GB jest nad wyraz okazyjna cenowo.

Warto również w komplecie wyposażyć się w czytnik kart MicroSD na USB, pozwalający na szybkie przerzucanie danych z i na kartę przy użyciu komputera:
Czytnik USB kart MicroSD od $0.97

Oraz ciekawostka dla osób nie posiadających w swoim telefonie miejsca na kartę MicroSD – konwerter MicroUSB na USB. Umożliwia od podłączenie powyższego czytnika do portu ładowania naszego telefonu i cieszenia się z dodatkowej przestrzeni na dane:

Adapter MicroUSB na USB od $0.82

Polecam!

Udostępnij na: