Lenovo ZUK Z2 Pro ze Snapdragonem 820 i 6 GB RAM dostępny w przedsprzedaży! Starsza wersja już za $219,99

W przedsprzedaży pojawił się właśnie najnowszy, flagowy smartfon firmy podległej Lenovo, ZUK: Z2 Pro. Jest to prawdziwe monstrum jeśli chodzi o parametry, na chwilę obecną jeden z najmocniejszych dostępnych w ogóle telefonów – Snapdragon 820, 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci dla użytkownika muszą robić wrażenie.

Smartfon pojawił się już w większości chińskich sklepów z elektroniką, gdzie jest dostępny w przedsprzedaży w najmocniejszej konfiguracji.
ZUK Z2 Pro oparty jest na czterordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 820. Urządzenie wyposażono w ekran dotykowy o przekątnej 5,2 cala wykonany w technologii AMOLED o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Posiada również 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci dla użytkownika. Tylny cyfrowy posiada rozdzielczość 13 megapikseli z przysłoną f/1.8 (nagrywający wideo w rozdzielczości ) oraz przedni aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z przysłoną f/2.0.

Lenovo ZUK Z2 Pro prezentuje się pięknie

ZUK Z2 Pro posiada akumulator o pojemności 3100 mAh z obsługą szybkiego ładowania QuickCharge 3.0, port USB 3.1 typu C, ultraszybki czytnik linii papilarnych, kontroler sieci bezprzewodowych 802.11ac, Bluetooth 4.1, modem 4G LTE i VoLTE i oczywiście GPS. Z mniej standardowego wyposażenia telefonów posiada także czujniki potrafiące mierzyć stopień promieniowania UV, rytm pracy serca, a nawet poziom tlenu we krwi.

Tylna obudowa Lenovo ZUK Z2 Pro

Udostępniona zostanie również w niedługim czasie możliwość zakupu tańszej i odrobinę słabszej wersji telefonu. Będzie ona wyposażona w 4 GB pamięci RAM i „zaledwie” 64 GB pamięci dla użytkownika. Wersja „słabsza” urządzenia stanie się dostępna pod koniec miesiąca maja 2016.

Lenovo ZUK Z2 w wersji czarnej

możemy aktualnie zakupić między innymi na stronie (czarny) lub Gearbest (biały).

Nie mniej ciekawą informacją powinna być aktualna przecena na poprzedni flagowy model ZUK: Z1. Wiele sklepów obniżyło z okazji premiery Z2 Pro cenę starszego modelu, co wydaje się być nie lada okazją, biorąc pod uwagę stosunek oferowanych parametrów do jego ceny.

Lenovo ZUK Z1

ZUK Z1 posiada 5.5 calowy ekran Full HD, wbudowany przez procesor Snapdragon 801, wspomagany przez 3GB pamięci RAM i 64GB pamięci na pliki użytkownika. Co ciekawe posiada też czytnik linii papilarnych. Mimo premiery przed prawie rokiem wyposażony jest również w akumulator o pojemności 4100mAh z możliwością ładowania ładowarkami w technologii Quick charge przez wbudowane USB 3.0 Typu C. Dodatkowo otrzymujemy 13 megapikselowy aparat główny. Całość pracuje pod kontrolą dedykowanego systemu operacyjnego CyanogenOS.
Sugerowaną ceną tego telefonu było $319.99, ale dzięki promocji możemy go mieć już za $219.99!

Telefon dostępny jest w sklepach Gizchina (wersja biała), Gizchina (wersja czarna) oraz oczywiście na GearBest.

Cenę można zbić jeszcze bardziej poprzez używając instrukcji z TEGO poradnika.

Udostępnij na: