Promocja Gearbest na akcesoria rowerowe przed sezonem – oświetlenie, liczniki, akcesoria w super cenach

Aktualnie prowadzi promocję przedsezonową na akcesoria rowerowe. Do kupienia w super cenach są wszystkie najpotrzebniejsze i te bardziej gadżeciarskie akcesoria rowerowe. Może to czas na odmienienie wizerunku Twojego roweru?

Na stronie promocji rowerowej Gearbest umożliwia zakup w świetnych cenach wielu ciekawych akcesoriów przydatnych w sezonie rowerowym.

W dobie smartfonów i super komputerów nie powinno dziwić, że i liczniki rowerowe przeszły sporą metamorfozę. Dziś to nie tylko urządzenia do mierzenia bieżącej prędkości jazdy i przejechanego dystansu. Teraz to sprzęt dokładnie mierzący naszą pozycję przy użyciu GPSu, umożliwiający pomiary kadencji i wyznaczający dokładnie przejechaną trasę. A po zakończonej jeździe umożliwiają wygodne przejrzenie całości na komputerze.

Najciekawszym według mnie urządzeniem w promocji jest teraz GARMIN Edge 200.
GARMIN Edge 200 na Gearbest

Posiada wbudowany odbiornik GPS, podświetlany i matowy wyświetlacz (świetna rzecz przy jeździe w ostrym słońcu), wodoodporność stopnia IPX7, 4MB pamięci wbudowanej (co pozwala na zapamiętanie około 130 godzin danych jazdy), wbudowany 3.7V akumulator zapewniający do 15 godzin pracy na jednym ładowaniu oraz oczywiście możliwość wrzucania i porównywania swoich wyników na portalu GARMIN Connect.

Drugim, znacznie tańszym, jest dotykowy SunDiag 576C.

SunDiag 576C na Gearbest

Jest to dotykowy licznik rowerowy. W pełni wodoodporny z podświetlanym wyświetlaczem. Co ciekawe jest też odometrem, czyli możemy go po odpięciu z roweru użyć równie dobrze podczas innych aktywności – wycieczek górskich, jazdy konnej czy dowolnych innych sportów na świeżym powietrzu.

Jeśli chcielibyśmy zarejestrować dokładniej naszą jazdę do późniejszej analizy lub zaprezentowania znajomym, w promocji znajdują się też kamery i HD. Najciekawszymi modelami są: oryginalna , nagrywająca w 4K FIREFLY 6S oraz tańsza W9C. Każda z nich umożliwi zarejestrowanie niezapomnianych momentów spędzonych na rowerze, dzięki zaawansowanym sensorom zapewnią świetne rezultaty, a dzięki wbudowanemu Wi-Fi bezproblemową łączność. Dodatkowo dołączone do zestawu z kamerami są mocowania, dzięki którym umieścimy stabilnie kamerę na kasku, kierownicy, lub wielu innych powierzchniach.

na Gearbest

FIREFLY 6S na Gearbest

W9C na Gearbest

A na koniec coś dla miłośników świecidełek i robienia wrażenia na mieście – programowalne oświetlenie na koła, umożliwiające wyświetlanie na nich dowolnych grafik.
Zestaw składa się z pasa 48 diod LED, zasilanych bateryjnie. Po osiągnięciu prędkości około 15km/h na kole wyświetli się dowolna wgrana wcześniej do paska grafika – niezapomniany efekt gwarantowany.


Oświetlenie kół rowerowych na Gearbest

Cenę można zbić jeszcze bardziej poprzez używając instrukcji z TEGO poradnika.

Udostępnij na: