Recenzja – Magiczny portfel z Aliexpress :)

Zaskoczenie niesamowite, zanim dodałem ten portfel do listy do zrecenzowania – on był już u mnie 🙂 Pozostałe zakupy, które zamówiłem nawet tydzień wcześniej – nadal są w trasie.

No i cóż, let the magic begin 🙂

2015-New-Business-Men-s-Faux-Leather-Money-Card-Holder-Slim-Bifold-Magic-Wallet-Brown-6M55 (1)

Ten można by powiedzieć „odpustowy” znany jest nie od dziś. W zasadzie znany jest od bardzo dawna. Według informacji, które udało mi się znaleźć w internecie został skonstruowany we Francji już w 1925 roku i był używany przez kelnerów do szybkiego przyjmowania napiwków i różnego rodzaju notatek.

Pierwsze wzmianki na temat magicznego portfela pojawiają się w sieci od czas kiedy google rejestruje zapytania w swojej wyszukiwarce czyli od 2004 roku.

mwallet

Trend jest malejący, no ale też po to jest ten wpis żeby to zmienić i przypomnieć ten prosty jak i również praktyczny wynalazek 🙂

Wygląd zewnętrzny


Portfelik wykonany jest z dobrej jakości syntetycznej skóry, wszystkie szwy są bardzo starannie wykonane a gumowe opaski są bardzo dobrze przytwierdzone, więc do jakości wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń.

Po obu stronach portfela znajdują się dwie kieszonki na karty lub dokumenty.

Gdzie ta magia?


Magii brak 🙂 Wszystko opiera się na gumkach, które przeskakują z jednej strony portfela na drugą po przerzuceniu okładek portfela, zresztą zobaczcie sami na poniższym filmie.

Prosimy o wyrozumiałość – to pierwszy materiał filmowy chinskiecuda.pl 🙂

Cena


Obecnie dostępny:

 

Podsumowanie i ocena końcowa
 • 98%
  Jakość wykonania - 98%
 • 90%
  Wygoda użytkowania - 90%
 • 95%
  Cena - 95%
 • 85%
  Praktyczność - 85%
92%

Słowo na niedzielę

Problem w tego typu gadżetach jest taki, że zazwyczaj po kilku minutach zabawy odkłada się je w kąt.
W praktyce portfel może posłużyć jako nieodłączny element wypadów na imprezy, gdy nie chcemy zabierać ze sobą całego portfela i tylko kartę + gotówkę. Drobne zawsze można wsypać do kieszeni 🙂

Sending
User Review
0 (0 votes)
Udostępnij na: