Chiński Nowy Rok trwa – przeceny i okazje

Od 08.02 trwa Chiński Nowy Rok, zwany też Festiwalem Wiosny ale to już pewnie dobrze wiecie po przeczytaniu TEGO wpisu.

Co dla nas przygotował serwisy z chińskimi cudami? Przekonajmy się.

Kto liczył na wielkie wyprzedaże i srogie cebule, ten może się poczuć lekko zawiedziony w tym roku. Większe serwisy takie jak:why

nie powalają noworocznymi ofertami na kolana. Wiele z „okazji” okazuje się nawet droższych niż przy standardowej sprzedaży ( polityka Saturnów i Media – Marktów welcome to..), także nie dajcie się zwieść procentom!

Oczywiście nie jestem alfą i omegą, ani nawet samą alfą 😉 i nie jestem w stanie sprawdzić czy wśród dealsów nie czai się jakiś rodzynek. Więc jeśli znajdziecie jaki produkt, który ewidentnie jest warty zakupu, proszę o informację w komentarzach.

Żeby podtrzymać cebulowe ciśnienie zapraszam również do naszego Agregatora okazji, możliwe że znajdziecie coś dla siebie :):

Na pocieszenie


Takim smutnym akcentem to nie zakończymy,  o nie 🙂

Więc jeśli ktoś jeszcze nie ma aplikacji mobilnej dla Aliexpress – proszę sobie pobrać z Google Play lub AppStore, bowiem jest tam uruchomiona loteria żetonowa i każdego dnia, każdy użytkownik dostaje określoną ilość żetonów, które może wymienić na kupony od $1 do $10.

Dla lubiących hazard żetony możemy wykorzystać do zdobycia nowych żetonów poprzez loterię obrazków lub też bardzo szybko je stracić 🙂

Także do dzieła i udanych łowów!

Udostępnij na: