Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Pro Sport @MediaExpert

1.099zł – Media Expert
Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Pro Sport w dwóch wersjach kolorystycznych za 1099 zł w Media Expert.

Kupując zegarek możemy skorzystać z dwóch ofert ratalnych. Raty 0% z odroczoną spłatą (pierwsza rata w kwietniu 2021) oraz 50% teraz, reszta za pół roku.
309276.jpg

Prezentacja:
[shortcode id=”2848156″/]

Smartwatch ma 1,39-calowy ekran OLED o rozdzielczości 454 x 454 pikseli. Zaawansowane czujniki zegarka pozwalają na bieżące sprawdzanie pulsu, przebytego dystansu, kroków, spalonych kalorii, a także wydolności tlenowej. Monitoring snu zaprezentuje Ci także najczęstsze przyczyny problemów z zaśnięciem.

Zróżnicowane plany treningowe pomogą Ci dobrać najlepsze ćwiczenia do osiągania swoich celów. Przez sprawdzanie intensywności wysiłku dowiesz się, ile czasu potrzebujesz na odzyskanie pełnej formy.

Na pokładzie Watch GT 2 Pro znalazło się również miejsce dla 4 GB przestrzeni na pliki. Do dyspozycji masz także 32 MB pamięci operacyjnej RAM.

Zastosowano tutaj również rozwiązanie w postaci szczelnej obudowy wytrzymującej ciśnienie do 5 atm. Dzięki temu możesz kąpać się w wannie z zegarkiem na nadgarstku.
Dzięki Bluetooth możesz odbierać połączenie z poziomu ekranu. Co więcej, teraz połączysz z zegarkiem także słuchawki bezprzewodowe. Dostępna pamięć pozwoli Ci słuchać ulubionej muzyki, niezależnie od tego, gdzie się znajdziesz.

Recenzja:
[shortcode id=”2848157″/]


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: