Philips AC2889/10 oczyszczacz powietrza – prime deal

1.210zł – Amazon
Oferta prime deal.

Usuwa alergeny, zanieczyszczenia i szkodliwe gazy
Oczyszczacz powietrza Philips AC2889/10 z przełomową technologią wykrywania cząsteczek i oczyszczania powietrza ogranicza ilość alergenów i szkodliwych substancji organicznych, a także niektórych bakterii i wirusów. Filtr wstępny oraz filtr NanoProtect HEPA usuwają cząsteczki, natomiast filtr z aktywnym węglem ogranicza ilość gazów w powietrzu i eliminuje przykre zapachy.

Wysokiej jakości filtry zatrzymują do 99,97% cząsteczek
Zastosowany w urządzeniu wieloetapowy aktywny system filtracji usuwa do 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona. Jest to rozmiar najbardziej typowych unoszących się w powietrzu alergenów, szkodliwych cząsteczek, bakterii i wirusów. Filtr NanoProtect HEPA usuwa cząsteczki PM2,5, a nawet te o 100 razy mniejsze od nich o wielkości 0,02 mikrona.

Automatycznie monitoruje, informuje i oczyszcza powietrze
Zapewniająca efektywne działanie w stopniu porównywalnym z profesjonalnymi czujnikami technologia Philips AeraSense jest wysoce skuteczna w wykrywaniu nawet najmniejszych zmian w powietrzu wewnątrz pomieszczenia. Nieustannie monitoruje powietrze i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora po wykryciu zwiększonego zanieczyszczenia.

Zasięg: do 39 m² | CADR: 333 m³/h
Filtr NanoProtect HEPA żywotność 2 lata
Usuwa 99,97% zanieczyszczeń
Głośność: 23- 51 dB


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: