Darmowe bilety Qatar Airways tym razem do zdobycia dla nauczycieli!

Qatar Airways
Qatar Airways tym razem chce docenić nauczycieli oferując 21000 biletów na dowolnej trasie. Zasady podobne jak w przypadku akcji dla medyków.

Z okazji Światowego Dnia Nauczyciela pragniemy podziękować wszystkim nauczycielom z całego świata za ich pracę w zawodzie nauczyciela, za zaangażowanie w zapewnianie wysokiej jakości nauczania oraz za mierzenie się z wyzwaniami współczesnych, trudnych czasów.

W dowód naszego uznania oferujemy bezpłatne loty dla 21 000 nauczycieli, aby mogli wybrać się na zasłużony urlop do dowolnego miasta na świecie z naszej siatki połączeń. Ponadto każdy nauczyciel otrzyma voucher ze zniżką 50% na przyszłą rezerwację, do wykorzystania dla siebie, członka rodziny lub znajomego.

Zyskaj 2 021 Qmiles:Dołącz do Privilege Club już dziś i zyskaj 2 021 Qmiles, które możesz wykorzystać na szeroki wybór nagród, np. bezpłatne loty, podwyższenie klasy, wstęp do saloniku lotniskowego lub wyższy limit bagażu.

Udostępnij naszą promocję nauczycielowi – znasz oddanego nauczyciela, który fantastycznie realizuje swoje obowiązki? Podziel się z nim tym e-mailem i zachęć do udziału w naszej wyjątkowej inicjatywie.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: