ROBOT KUCHENNY PLANETARNY MIKSER 1400W MISA 6L

499,99zł – Allegro
Cena robota planetarnego: 1000 zł

Ostatnie dni promocji -40%

Robot kuchenny marki Transa Electronics® o bardzo dużej mocy 1400W. Jest to moc nominalna a nie szczytowa / maksymalna jak u konkurencji (sprawdzaj w parametrach moc nominalną czyli realną a nie moc szczytową – maksymalną).

Nowy model 2020 posiada już miskę z wygodnym uszkiem do przenoszenia

Na innych aukcjach można dokupić misę i mieszadła do tego modelu.

Robot planetarny Transa Electronics® to praktyczne i niezastąpione urządzenie do mieszania, ubijania i wyrabiania składników. Dzięki systemowi obrotowych mieszadeł idealnie wymieszasz potrzebne składniki na masę do ciasta, naleśników, makaronów, wyrobisz masę na chleb i bułki, a także ubijesz białka z jaj na puszystą pianę czy śmietanę na krem.Robot posiada praktyczną osłonkę, która zabezpiecza przed „pryskaniem” podczas pracy urządzenia. Osłonka wyposażona została w otwór umożliwiający dodawanie składników w trakcie pracy.

Podstawowe funkcje pracy robota: to: mieszanie, wyrabianie i ubijanie. Mikser posiada trzy praktyczne końcówki (mieszadła) dedykowane do powyższych funkcji:

HAK:

Przeznaczony do mieszania ciężkich składników: np. ciasto na chleb, bułki, wyrabianie ciasta na makaron, drożdżowego, faworkowego itp.MIESZADŁO:

Przeznaczone do mieszania średnich składników: np. ciasto na naleśniki, biszkoptowe, gęste kremy, ser na sernik, pasztety, farsze, mięso mielone, ziemniaki na puree itp.

TRZEPACZKA

Przeznaczona do ubijania lekkich składników: np. białek jaj, śmietany, budyniu, majonezu itp.Robot planetarny posiada podświetlone na niebieski LED pokrętło umożliwiające wybór prędkości pracy na 6 poziomach, a także funkcję „P”- pracy pulsacyjnej.

Robot posiada zabezpieczenie przed niekontrolowanym otworzeniem się górnej klapy podczas pracy. Podniesienie górnej klapy umożliwia w prosty sposób wymianę mieszadeł i wyciągnięcie misy.Trzy wymienne końcówki (mieszadła) do wyboru: mieszadło, hak, trzepaczka

Charakterystyka urządzenia:

– Mocny silnik o mocy 1400W

– Napęd w pełni metalowy

– Możliwość wyboru prędkości pracy na 6 poziomach

– Tryb pracy „P”- pulsacyjny

– Mieszadła z wysokiej jakości aluminium

– Duża misa o pojemności 6 l

– Antypoślizgowe nóżki zabezpieczające przed przemieszczaniem się urządzenia podczas pracy

Mieszadło do średnich składników posiada specjalne gumki, które „zbierają” resztki masy z brzegu miski

Podświetlone na kolor niebieski pokrętło LED- wyboru trybu pracy

– Nowoczesny i uniwersalny design, idealnie wpasuje się w wystrój każdej kuchni.Zestaw zawiera:

Robot planetarny TE-23 Transa Electronics®

– Misa ze stali nierdzewnej (SUS 304) o pojemności 6 litrów

– Trzy mieszadła (hak, mieszadło, trzepaczka)

Osłona misy z wlotem

– Instrukcja obsługi w języku polskim


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: