Poniżej moje wrażenia z…

Poniżej moje wrażenia z jazdy:
1. Hulajnoga elektryczna LAOTIE ES18 85km/h zasięg do 100km
Użyj kuponu: LOWCYCHINES18 ($1066.00)
Cena z wysyłką Direct Mail (bez vat i dodatkowych opłat): $1066.00 / ~4193zł

Po kilku tygodniach czekania w końcu dotarła 😀
Pierwsze jazdy za mną więc dziele się wrażeniami:
Po pierwsze jest ciężka, waga to jakieś 50kg przez co przy dużej prędkości jest stabilna ale będzie problem z przenoszeniem jej więc jak mieszkasz w bloku bez windy odradzam.
Wszystko dobrze zapakowane w grubą piankę hulajnoga dotarła cała zero zniszczeń.
Składa się ją bardzo łatwo i szybko. W zestawie mamy jakiś multitool tylko po dokręceniu śrubek i zdemontowaniu siodełka imbus już był wyrobiony.
W zestawie jeszcze mamy 2x kluczyk do odpalania hulajnogi.
Na kierownicy znajdziemy przełącznik do włączania i wyłączania świateł są bardzo jasne, przełącznik do kierunkowskazuów które są zamontowane z tyłu niby świeci się także z przodu (takie małe strzałki na niebiesko) lecz gdy będziemy z niego korzystać wątpię że pojazdy z przeciwka go zauważą więc tutaj minus za brak kierunkowskazów z przodu ale można dokupić i samemu jakoś zamontować 😀
Znajdziemy jeszcze przycisk klaksonu który według mnie jest za głośny i zbyt agresywnie brzmi.
Po lewej stronie kierownicy znajdziemy jeszcze Voltomierz i miejsce na kluczyk.
Po prawej licznik, manetka gazu i przycisk do włączania dwóch silników i trybu eco.
Wysokość kierownicy można zmienić więc tutaj plus dla wysokich osób.

Wrażenia z jazdy:
Hulajnoga ma 3 biegi i na każdym czuć zryw podczas przyśpieszania ale to co się dzieje po włączeniu 3 biegu i 2 silników…
Po pierwszej jeździe nogi z waty miałem 😀
Również kilku znajomych motocyklistów którzy jeżdżą mocnymi maszynami 1000cm3 również byli zdziwieni jakie ta hulajnoga ma przyśpieszenie.
Dla początkujących proponuję zrobić te 100km na 1/2 biegu zanim 3 bieg włączycie.
Fun i emocje z jazdy gwarantowane, jeździłem na Janobike T10 który rozwija prędkość 70km/h ale w porównaniu do Laotie ES18 to Janobike t10 to „zabawka dla dzieci”.
Prędkość maksymalna według producenta to 85km/h według licznika udało mi sie rozwinąć 107km/h muszę jeszcze przetestować z GPS’em jak bardzo zakłamuje co prawda czułem jak bym jechał te 100km/h więc jeżeli chodzi o prędkość maksymalną jest naprawdę dobrze.
Hulajnoga jest bardzo stabilna przy tej prędkości ale nie polecam rozwijać V-Maxa na pierwszych jazda lepiej trochę pojeździć żeby wyczuć hulajnogę i pamiętajcie o kasku i dobrych rękawiczkach.
Na ogromny plus również hamulce, delikatnie i sprawnie hamują gdzie w Janobike T10 były bardzo ostre i aż zrywało do przodu podczas hamowania tutaj nie ma tego uczucia.
Zawieszenie również ogromny plus, dziury na drogach są praktycznie nieodczuwalne udało mi się trochę pojeździć po lesie i jeździ się super na tym zawieszeniu.
Odradzam kupowanie tej hulajnogi do jazdy po mieście po ciasnych drogach rowerowe. Hulajnoga jest duża, ciężka i nie nadaje się w takie miejsca. Lepiej wybrać Xiaomi M365.
Jeszcze sporo jazdy przede mną aby coś więcej napisać czekam na lepszą pogodą (。◕‿‿◕。)
Na minus jeszcze bardzo uwagę przyciąga xD
Czy ponowiłbym zakup? Zdecydowanie!
Czas dostawy jakieś 40dni.

#banggood #lowcychin #laotie #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #cebuladeals


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: