Popraw swoje filmy z pomocą programu ProDad Mercalli V3+

Mercalli to profesjonalne oprogramowanie do stabilizacji wideo. Analizuje i automatycznie koryguje różne niestabilne ujęcia, powiększanie, przesuwanie, pochylanie, śledzenie i drgania.

Tak więc jeśli kręciliście na wakacjach film na którym kamera była trzymana krzywo, lub obraz się porusza bo szliście, biegliście, podpływaliście do obiektu itd. i chcecie by zaczęło to wyglądać jak profesjonalne ujęcie – warto użyć tego oprogramowania.

Oprogramowanie współpracuje z materiałami 4K, pozwala na przetwarzanie wsadowe plików. Zaawansowany trójwymiarowy proces stabilizacji, niezależnie stabilizuje osie kamer X, Y i Z, aby dokładniej korygować niestabilne przechwytywanie, a funkcja o nazwie Dynamic Camera Options umożliwia kontrolowanie poziomu stabilizacji, dzięki czemu materiał filmowy nie wygląda jednolicie i nudno. Tam, gdzie zwykle stabilizacja jest wykonywana poprzez wysadzenie obrazu poza jego oryginalne granice, technologia „SmartBorder” zmniejsza potrzebę powiększania obrazu podczas stabilizacji, pozostawiając nienaruszone granice oryginalnego wideo. Pochylenie jest korygowane przez funkcję o nazwie Kompensacja rolety.

Krótko mówiąc jeżeli pracujesz na materiale filmowym – warto pobrać ten pakiet.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: