Wirtualne muzeum darmowych skórek do Winampa

Może nie każdy korzystał ale fajny sposób na powrót do przeszłości 🙂

Jeśli tęsknicie za minionymi latami, to znakomitą sposobnością do zaspokojenia nostalgicznych potrzeb jest nowa inicjatywa, która rozpoczęła swoją działalność w internecie. Mowa o muzeum skórek do programu Winamp, zawierającego ponad 65 tysięcy różnorodnych projektów.

Winamp to bez wątpienia jeden z najbardziej kultowych programów ostatnich dziesięcioleci – ta niewielka aplikacja okazała się być swoistym kombajnem multimedialnym do odtwarzania popularnych plików MP3, które swego czasu cieszyły się olbrzymią popularnością.

Jedną z głównych atrakcji Winampa – oprócz możliwości organizowania swojej biblioteki muzycznej – była także szansa personalizacji programu za pośrednictwem tysięcy tzw. skórek, które były tworzone przez zapalonych grafików-amatorów, a nierzadko za dostęp do niektórych projektów trzeba było zapłacić.

Teraz ogromną bazę takich dodatków znajdziemy w jednym miejscu – internetowym muzeum skórek do Winampa, zawierającym ponad 65 tysięcy różnorodnych grafik. To nic innego jak strona internetowa w formie galerii – rzeczą wartą uwagi jest fakt, że każda z tych skórek jest w pełni interaktywna. Możemy więc odtwarzać przykładowe kawałki czy też korzystać z suwaków, a nawet pobrać wybrany przez siebie projekt, jeśli przypadnie nam do gustu. A wszystko – rzecz jasna – kompletnie za darmo.

Źródło: Komputer Świat

298427.jpg


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: