Spellbreak (Game Preview) za darmo @ Xbox One

Microsoft
Reprezentant gatunku battle royale z elementami RPG, osadzony w realiach fantasy. W Spellbreak gracze biorą udział w dynamicznych bitwach, wcielając się w magów dysponujących mocami opartymi na żywiołach. Grę stworzyło studio Proletariat.

Spellbreak jest produkcją typu battle royale wzbogaconą o elementy RPG. Tytuł został opracowany przez niezależne studio Proletariat – mowa o zespole, którego szeregi zasilają byli pracownicy takich firm jak Harmonix, Turbine oraz Insomniac Games.

W Spellbreak akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W trakcie zabawy wcielamy się w magów biorących udział w bitwach typu battle royale, z których cało (i zwycięsko) może wyjść tylko jeden ich uczestnik. Dynamiczne starcia toczą się na stopniowo zmniejszającej się arenie, przez co spotkania z pozostałymi czarodziejami z czasem stają się coraz częstsze.

Przed rozpoczęciem zmagań wybieramy jedną spośród kilkunastu klas postaci, którą w toku potyczki uzupełniamy o dodatkową profesję dobieraną z tej samej puli. Poszczególne specjalizacje oparto na żywiołach, a każda z nich posiada unikalną zdolność pasywną oraz trzy magiczne zwoje, które odblokowujemy bądź rozwijamy podczas rozgrywki, w zamian za zdobyte punkty umiejętności. Zaklęcia rzucamy, korzystając z dwóch rękawic, w które możemy zaopatrzyć naszą postać; każda z nich dysponuje atakiem podstawowym i dodatkowym. Kluczem do sukcesu jest natomiast łączenie efektów działania czarów w widowiskowe i zabójcze kombinacje. Przykładowo, zamrożonego przeciwnika można potraktować prądem, a chmurę trującego gazu – podpalić, doprowadzając do morderczej eksplozji.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: