VOBIS.PL – Drukarka EPSON EcoTank L3151 darmowa dostawa.

679zł – Vobis
Drukarka EcoTank L3151

Dobra cena na dobrą drukarkę z darmową dostawą.

Styl, wydajność i druk mobilny? Kompaktowa drukarka EcoTank typu 3 w 1 z funkcjami Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct ma wszystko, czego potrzeba, łącznie z przyciągającym wzrok panelem sterowania. To niezawodne urządzenie zamiast kartridży wykorzystuje zaawansowany system napełniania pojemników z atramentem oraz proste w użyciu butelki z atramentem. Dzięki dołączonemu zapasowi atramentu, który wystarczy nawet na trzy lata, pozwoli zaoszczędzić do 90% na kosztach atramentu.

275655.jpg
275655.jpg
Drukowanie niemal z dowolnego miejscaDzięki obsłudze Wi-Fi i Wi-Fi Direct można przesyłać dokumenty do wydrukowania z urządzeń inteligentnych, używając aplikacji Epson iPrint.

275655.jpg
275655.jpg
Drukowanie bez kartridżyDo każdej drukarki EcoTank dodajemy równowartość nawet 82 wkładów atramentowych, co pozwala na długie odstępy między uzupełnianiem atramentu. Urządzenie wykorzystuje pojemnik na atrament o dużej pojemności, który eliminuje konieczność korzystania z kartridży.

275655.jpg
275655.jpg
Odkryj rozwiązania nowej generacjiDzięki umieszczeniu pojemnika na atrament z przodu drukarki ma ona niewielkie wymiary, zapewnia łatwy dostęp przy uzupełnianiu i dobrą widoczność poziomów atramentu. Zawiera udoskonalony system napełniania, który zaprojektowano tak, aby ograniczyć ryzyko rozlania atramentu i powstawania zanieczyszczeń. Nowe butelki mają specjalny mechanizm gwarantujący napełnienie tylko właściwego pojemnika odpowiednim kolorem.

275655.jpg


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na:

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.