MotoGP 20 (Xbox One) VPN

53,53zł – Microsoft
Cena bardzo atrakcyjna szczególnie, że w w większości polskich sklepów gra kosztuje ok. 200zł! Dodatkowo gra jest obecnie dostępna do pobrania w ramach Xbox Live Gold Free Play Days, dzięki czemu można sobie wypróbować tytuł przed zakupem.
Najnowsza odsłona cyklu realistycznych gier wyścigowych, w których kierujemy motocyklami. MotoGP 20 pozwala graczom uczestniczyć w zmaganiach w ramach kilku klas wyścigowych znanych z prawdziwego świata, takich jak MotoGP, Moto2, Moto3 czy Red Bull.

1. Kupujemy kartę podarunkową w kwocie 500 ARS dostępną tutaj.

2. Nastepnie na swoim koncie Microsoft w zakładce twoje informacje zmieniamy region na Argentynę i wybieramy województwo Buenos Aires.

3. Pobieramy i uruchamiamy darmową wtyczkę HolaVPN. Wybieramy Argentynę i wchodzimy na argentyńską stronę Microsoftu. Przed zakupem sprawdźcie sobie jeszcze, czy poprawnie nadało argentyńskie IP, bo z tymi darmowymi VPNami różnie to bywa.

4. Kupujemy grę klikając „Comprar”, następnie „Siguente” i na kolejnej stronie „Canjear una tarjeta regalo”. Tu wpisujemy w okienko kod z karty podarunkowej który dostaliśmy na maila i potwierdzamy zakup.

P.S. Jeśli będą na końcu chcieli pełny adres to podajcie adres z ambasady polskiej:

Alejandro María de Aguado 2870,
C1425 Buenos Aires, Argentyna

P.S. 2. Jeśli po poprawnym dodaniu karty podarunkowej do salda Microsoft i pomimo poprawnych ustawień VPN przy próbie zakupu wyskoczy komunikat o regionie, należy poczekać minimum 72h bez próby zakupu i wtedy ponowić zakup.

5. Wyloguj się, wyłącz VPN, zmień region z powrotem na Polski i ciesz się grą za mniejsze pieniądze 🙂


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: