Buffalo Trace Bourbon Whiskey Whisky 0,7L

68,84zł – Winnica Lidla
Dzięki promocji z Winnicy Lidla do 23.03 przy zamówieniu 3 sztuk obniża nam to cenę regularną o 15% dokładając do tego kod z newslettera (którego nota bene bardzo łatwo otrzymać ponownie przez założenie konta na nowy e-mail) otrzymujemy dodatkowe 10%, zatem łącznie 25% (y) .
Cena za butelczynę tego jakże zacnego trunku spada nam do 68,84PLN.
Nie widziałem nigdy takiej ceny za ten nagrodzony wieloma nagrodami trunek,a zarazem jakże smacznego 🙂 A zapasy na #kwarantanna #koronawirus będą jak znalazł 🙂 :{ 8)

244323-adMWK.jpgP.S. Jeśli ktoś się lubuje w amerykańskiej whiskey jak ja to nie przejdzie wobec tej oferty obojętnie 🙂

Poniżej notka informacyjna :

Produkowany w najstarszej destylarni położonej na terenach USA. Buffalo Trace to najczęściej nagradzany tego typu trunek na świecie. W ostatniej dekadzie destylarnia zdobyła więcej nagród niż wszystkie pozostałe na świecie, zdobywając m.in. siedmio-krotnie tytuł „Destylarni roku” (Distillers of the Year). Buffalo Trace w 2016 oraz 2015 roku został nagrodzony m.in. podwójnym złotym medalem na San Francisco Spirits Competiton. Buffalo Trace to bourbon pochodzący z destylarni o tej samej nazwie. Destylowany i dojrzewany przez ok. 8-9 lat jest bogaty, złożony i gładki w smaku. To bourbon typu small batch stanowiący kompozycję ok. 30-40 wybranych beczek, ręcznie butelkowany.

Zdrówko! (y)


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: