Mirkobooki 2020-01-13 ( ͡° ͜ʖ…

Mirkobooki 2020-01-13 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegląd ebooków 13.01.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Wraz z trwającym dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Promocje

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2255: Get Better Grammar, Heart And Sell, Work At Home Now and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną. Ruszyła ona 06.01.20 i potrwa do 27.01.20. Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

#2266: Promocja na ebooki W Nowym Roku weź karierę w swoje ręce! Drugi tytuł -50%
#2289: -24% na ebooka Filozofia kosmologii. Do końca dnia (13.01.2020) za 9,90 zł
#2206: Get Python Machine Learning, Third Edition and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Bestsellery

Jak zawsze polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Sieci komputerowe. Najczęstsze problemy i ich rozwiązania. Autorstwo: Russ White, Ethan Banks. Ebook ma 720 stron. Fragment opisu:

Zrozumienie budowy i działania sieci komputerowych nie jest łatwe. Trzeba przyswoić wiele pojęć, zrozumieć bardzo zawiłe mechanizmy, a także przygotować się na gwałtowny rozwój technologii sieciowych. Mimo dostępności licznych podręczników i wypracowania różnych podejść do nauczania podstaw sieci komputerowych wciąż wielu inżynierów nie rozumie tych …

Brzmi ciekawie prawda? Znaleźć można dosyć sporo ciekawych bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie:

Jak naprawić sprzęt elektroniczny. Poradnik dla nieelektronika. Wydanie II, Michael Jay Geier, 416 stron
Python. Wprowadzenie. Wydanie IV, Mark Lutz, 1184 stron
C# 7.0. Kompletny przewodnik dla praktyków. Wydanie VI, Mark Michaelis, 840 stron

Nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Rozwój własny nauczyciela, Stanisław D. Głazek. Ebook ma 92 stron. Fragment opisu:

W tej zwięzłej książce doświadczeni nauczyciele z Polski i ze Stanów Zjednoczonych opisali, jak można wychowywać i kształcić uczniów na mądrych i kompetentnych obywateli. Wykonywanie tego zadania jest wielką sztuką. Wymaga ono od nauczyciela umiejętności własnego rozwoju. Tymczasem praca nauczycieli jest wciąż rozumiana i doceniana tylko w niewielkim stopniu. Potrzebna jest odpo…

Także zachęcam. Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? Polecam:

Postawa wobec śmierci w cyklu życia człowieka, Marcin Sękowski, 268 stron
Psychologia jogi. Wprowadzenie do „Jogasutr” Patańdźalego. Wydanie II rozszerzone, Maciej Wielobób, 120 stron
Storytelling in Design. Defining, Designing, and Selling Multidevice Products, Anna DahlstrĂśm, 414 stron

Chcesz być na bieżąco? Śledź tag #mirkobooki!

Chcesz być wołany/a? Wejdź na mirkolistę, zaloguj się tam, przewiń na dół i kliknij „dołącz”!

#ebooki #ksiazki #czytajzwykopem #cebuladeals #mirkobooki


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: