Mirkobooki 2020-01-06 ( ͡° ͜ʖ…

Mirkobooki 2020-01-06 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przegląd ebooków 06.01.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Wraz z trwającym dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Promocje

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2206: Get Python Machine Learning, Third Edition and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną. Ruszyła ona 30.12.19 i potrwa do 20.01.20. Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

#2245: Promocja na ebooki Bestsellery 2019 roku! TOP 100
#2239: Promocja na ebooki Videokursy | Noworoczne kursobranie (29.90 zł)
#2243: -50% na ebooka Osobista reputacja. Jak budować markę w dobrym stylu. Do końca tygodnia (12.01.2020) za 19,95 zł

Bestsellery

Jak zawsze polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Delfin. Mateusz Morawiecki. Autorstwo: Piotr Gajdziński, Jakub N. Gajdziński. Ebook ma 245 stron. Fragment opisu:

Gdy w 2006 roku Mateusz Morawiecki wystartował w konkursie na prezesa Zarządu Banku Zachodniego WBK, dawano mu niewielkie szanse na zwycięstwo. Wygrał, bo jego wizja zachwyciła irlandzkich właścicieli. Była nierealna, oderwana od rzeczywistości i rynkowych realiów, ale doskonale trafiała w gusta odbiorców. Dziewięć lat później, wykorzystując tę samą filozofię, Morawiecki uwiód…

Brzmi ciekawie prawda? Znaleźć można dosyć sporo ciekawych bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie:

Wybij się!, Gary Vaynerchuk, 113 stron
Bieguni, Olga Tokarczuk, 456 stron
Sprzedawaj jak Serhant, Ryan Serhant, 215 stron

Nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Some Short Stories, Henry James. Ebook ma 125 stron. Fragment opisu:

Some Stories by Henry James is a small collection of tales. The best story is considered Brooksmith, about a butler who descends into the depths when the master dies, whom he apparently forced to serve. After that, The Real Thing is published about an emaciated couple desperately trying to find a way to make a living….

Także zachęcam. Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? Polecam:

macOS Catalina: The Missing Manual. The Book That Should Have Been in the Box, David Pogue, 864 stron
The First Part of King Henry the Sixth, William Shakespeare, 87 stron
Dzień, w którym Cię poznałam, Magdalena Majcher, 242 stron

Chcesz być na bieżąco? Śledź tag #mirkobooki!

Chcesz być wołany/a? Wejdź na mirkolistę, zaloguj się tam, przewiń na dół i kliknij „dołącz”!

#ebooki #ksiazki #czytajzwykopem #cebuladeals #mirkobooki


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: