Cześć! Mamy dla Was kolejny…

Cześć! Mamy dla Was kolejny wpis z serii #alipaczkatestuje <– zapraszamy do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym razem przetestowaliśmy TV Box firmy Magicsee – N5 NOVA w wersji 4GB RAM 64GB ROM z Androidem 9.0.

Urządzenie działa pod kontrolą systemu Android 9 w oparciu o wydajny procesor RK3318 Quad core z grafiką Mali-450. Do dyspozycji systemu i użytkownika jest 4GB RAM i 64GB ROM. Pamięć można rozszerzyć nośnikami na USB (3.0 i 2.0) lub kartą pamięci MicroSD.
Producent zapewnił w tym modelu sprzętowe dekodowanie H.264 i VP9 dzięki czemu możemy oglądać płynnie filmy nawet w rozdzielczości 4K 60p. Wyjście video jest na udostępniane przez HDMI 2.0. Łączność z siecią zapewnia port ethernet 100Mbps i WiFi a/b/g/n/ac, możemy również podłączyć urządzenia Bluetooth takie jak głośniki, słuchawki, pad czy klawiaturę. Do urządzenia dostajemy standardowy dla tego typu urządzeń pilot z obsługą poleceń głosowych, ogólnie szału nie ma i moim zdaniem warto dokupić mini klawiaturę z panelem dotykowym.
Urządzenie nie jest autoryzowane w Chromecast, zamiast tego dostajemy apkę AirScreen która nawet dobrze sobie radzi z najpopularniejszymi zastosowaniami takimi jak zdalne sterowanie YT. Można zainstalować lepsze aplikacje ze sklepu Play dostępnego w urządzeniu.
N5 NOVA zawiera preinstalowane aplikacje Netflix, Youtube oraz KODI, które działają bez zarzutu, również w wysokiej rozdzielczości. W trakcie testów nie wystąpiły problemy takie jak zawieszenia czy crashe aplikacji.

Obudowa urządzenia wykonana jest solidnie, na przednim panelu znajdziemy zegar i diodę sygnalizującą stan działania.Na prawym boku port USB 2.0, 3.0 i gniazdo kart pamięci. Z tyłu Ethernet, gniazdo słuchawkowe, wyjście optyczne SPDIF, gniazdo HDMI i zasilania.

Podsumowując – jest to ciekawa propozycja dla osób poszukujących taniego ale wydajnego TV Boxa do oglądania filmów z platform takich jak Netflix czy Youtube lub własnych dysków USB. Do stworzenia stałej bazy filmów przechowywanych lokalnie raczej należy poszukać innego urządzenia, z opcją zamontowania dysku wewnątrz.

Gdzie kupić? W sklepie gearbest.com za 39.99$.

Galeria zdjęć

#tvbox #android #chinskiecuda #itemyzchin #kodi #gearbest bez refa


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: