Ubezpieczenie wynajmowanego auta ważne rok za 149 PLN

149zł
Okres wakacji – wadomo. Chce się gdzieś pojechać, wynająć auto po kosztach, ale co zrobić z tym cholernym ubezpieczeniem?

Na https://www.icarhireinsurance.com można wykupić dodatkowe ubezpiecznie za ułamek kwoty, który chcą od Was wydusić portale wynajmujące auta lub same wypożyczalnie.
Jest kilka opcji:
– dzienna w zależności od kraju do którego podróżujemy – od 3 GBP
– roczna – 40 GBP dla Europy, 60 GBP dla całego świata – nie wiem która opcja opłaca się dla Was, ale dla mnie ubezpieczenie AXA na 4 dni wychodziło tyle, co połowa rocznej policy World Wide 🙂

– dodatkowo za rejestrację przez https://www.quidco.com/search/?search=ICarhireinsurance.com dostajemy cach back w wysokości 22 % (nie trzeba płacić pośredniokom, wystarczy wyszukać tę ofertę na quidco i kliknąc w icarinsurance.com)

Brzmi nieźle?
W takim razie pora na moje obserwacje.
Pierwszy raz korzystam z opcji cashback. Niestety cashback ma do mnie trafić w okolicy grudnia, chociażzakupy robiłem w lipcu 😉 Nie wiem, czy to długo dla tych systemów, ale relatywnie dłuuugo dla mnie 😉 (tak, tak, już Einstein stwierdził, że czas jest względny…)

Jest to ubezpieczenie wkładu własnego,dlatego wynajmując auto wypożyczalnia zrobi Wam blokadę na karcie zgodnie z umową, także trzeba mieć odpowiedni limit.

Na szczęscie nie musiałem bezpośrednio korzystać z ubezpieczenia, ale ludzie na forach piszą, że działa i to działa miarę bezproblemowo.

W razie wypadku przesyłacie skany dokumentów, zdjęcia, etc. natomiast firma ubezpieczeniowa zwraca Wam kasę, którą pobrał wypożyczający z Waszego wkładu własnego.

Serdecznie zapraszam do komentowania, bo sam expertem nie jestem i jeżeli gdzieś czegoś niedoprecyzowałem, to jednak wierzę w siłę naszej społeczności peperowej i na pewno znajdą się lepsi eksperci ode mnie 🙂

Ale wiem, że kiedy szukałem alternatywnego ubezpieczenia wypożyczanego auta, to była najlepsza opcja jaką znalazłem (+ cash back 22 %).


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: