#aliexpress #gearbest…

#aliexpress #gearbest #banggood #xiaomi #itemyzchin Krótka recenzja metalowej bransolety Mijobs do mi band 3:

Najważniejsze chyba to jakość wykonania, która jest bardzo wysoka, nie ma żadnych ostrych krawędzi. Lakier nie ma żadnych defektów, naprawdę cieszy oko.

Design jest bardzo prosty, ale jednocześnie dużo lepszy (subiektywnie) od innych chińskich bransolet z jednego powodu. Nie powiększa opaski, sama koperta jest cieniutka, a spasowanie w niej urządzenia zapewnia gumowa obrączka. Kolejne ogniwa bransolety są coraz mniejsze w kierunku zapięcia. To z kolei jest bardzo proste, na zatrzask, który odblokowuje się poprzez ściśnięcie.

Wada jest w zasadzie tylko jedna – regulacja długości jest możliwa wyłącznie przez dodanie/usunięcie ogniw, co u mnie sprawia, że albo jest ciut za luźna, albo bardzo na styk (chociaż z drugiej strony to zapewnia poprawne działanie pulsometru). Jeszcze to urządzonko do usuwania ogniw jest wyjątkowo beznadziejnej jakości, no ale to tylko dodatek.

W zestawie była sama bransoleta, bolec do usuwania ogniw, 3 gumowe obrączki do wpasowania mi banda w bransoletę, i chyba bonusowo 2 folie na ekran (nie zamierzam używać).

Bransoletę kupiłem w oficjalnym sklepie Mijobs na Aliexpress za około 50zł.

Więcej zdjęć wrzucę w komentarzach.


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: