Hej! Czas na środową krótką…

Hej! Czas na środową krótką recenzję! 😉 Dzisiaj będzie o oponie! Nie, nie tej morderczej z filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A dokładnie o 21cm Solid Rear Tire for Xiaomi M365 Electric Scooter – BLACK – czyli pełnej, wierconej oponie do hulajnogi #xiaomi

A po co to komu?
Niestety dosyć znanym problemem hulajnogi od Xiaomi jest szybkie przebijanie się opon. Taka oponka rozwiązuje nam ten problem. W swojej hulajnodze z przodu zostawiłem standardową oponę z grubszą dętką ponieważ trochę lepiej amortyzuje drgania i nie są przenoszone na kierownicę.

Czy ta opona jest tak samo twarda jak inne pełne opony? Czy jeździ się tak słabo jak piszą w necie? Czy nie da się rozwinąć pełnej prędkości? Czy rozwala się kierownica?
Tutaj sam jestem zaskoczony, ale nie czuć jakiejś ogromnej różnicy między oponą z dętką a tą! Lekko bardziej czuć nierówności, ale nie jest to taki dramat jak ludzie opisują w internecie na temat pelnych opon. Wygląda na to, że otwory w oponie robią dobrą robotę. Bez problemu udaje mi się rozwinąć 30km/h czyli tyle samo co przed wymianą opony!. Po kilkudziesięciu kilometrach zrobionych na tej oponie hulajnoga nie doznała żadnych uszkodzeń.

A jakie są wady?
Ciężko taką oponę założyć w domowych warunkach. Mi się udało przy użyciu 2 śrubokrętów, dziury świetnie się nadają aby włożyć w nie coś mocnego i sobie tym pomagać przy naciąganiu opony na felgę.

Ile taka przyjemność kosztuje?
W chwili obecnej jest dostępny kupon GBsale058 obniżający cenę do 21.99$ w sklepie #gearbest, działa na 30 pierwszych zakupów.

Poniżej krótki filmik z przejazdu z prezentowaną oponą
https://www.youtube.com/watch?v=9yql0muoz2M

obserwuj -> #alipaczkatestuje
#xiaomi #gearbest #itemyzchin #m365 #m187
Link bez refa


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: