Hej! Dzisiaj mamy dla Was…

Hej! Dzisiaj mamy dla Was małą recenzję nowej żarówki #xiaomi Yeelight YLDP06YL 10W RGBW E27.

Najbardziej interesujące dla większości czytelników jest zapewne porównanie z poprzednią wersją tej żarówki czyli z szarą Xiaomi Yeelight RGBW E27 Smart LED Bulb 9W, więc od tego zaczniemy. Na końcu wpisu znajdziecie krótko podsumowane parametry techniczne nowej żarówki i linki do sklepów, w których jest aktualnie dostępna + kupon na sporo niższą cenę!

Co się zmieniło w nowej wersji żarówki?
Moc wzrosła z 9W na 10W, wraz z tym jasność z 600lm na 800lm. Czyli małym wzrostem poboru prądu zyskaliśmy spory większą jasność! Różnica nie jest ogromna, ale widoczna. Pokój, który wcześniej był częściowo niedoświetlony teraz wygląda dużo lepiej. Obudowa wygląda praktycznie identycznie, zmienił się kolor z szarego na biały. Producent chwali się też na opakowaniu możliwością kontrolowania żarówki głosem, ale to było też możliwe w poprzedniej wersji. Zakres temperatury barw pozostał bez zmian. W mojej subiektywnej opinni nowa wersja żarówki reaguje szybciej na zmiany ustawień wydawane głosem lub z aplikacji yeelight lub Mi Home. W nowej wersji nie występuje problem piszczenia.
Cena: stara wersja aktualnie kosztuje 18.99$ na flash sale a nowa 21.99$ z kuponem NEWYEE27.

Czy faktycznie działa z Google Assistant?
Tak! Bez problemu się paruje przez aplikację yeelight (koniecznie trzeba wybrać serwer DE aby działało z google!), nastepnie w ustawienaich google home wiążemy konto yeelight z Google i ustawiamy w którym pomieszczeniu znajduje się żarówka. Wszystko działa bez problemu, zarówno zmiana jasności jak i kolorów, włączanie/wyłączanie, tryb zachodu/wschodu słońca itp.

Parametry techniczne żarówki Yeelight YLDP06YL 10W:
Gwint: E27
Moc: 10W
Jasność: max 800 lm
Zakres barw: 1700 – 6500K
Żywotność: ponad 22 lata przy używaniu średnio 3h dziennie. (25 000h)
Wi-Fi: 2.4GHz b/g/n
Wymagania dotyczące smartfona którym sterujemy: Android 4.4 lub wyższy, iOS 8.0 lub wyższy.

ZDJĘCIA i SCREENY

Gdzie kupić?
Gearbest – Wersja kolorowa z recenzji 21.99$ z kuponem NEWYEE27
Gearbest – Wersja biała 22.99$

obserwuj -> #alipaczkatestuje
#xiaomi #gearbest #itemyzchin
linki bezrefów 1 i 2


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: