11.11 – Dzień Singla – czyli dzień wyprzedaży i kuponów!

Jak co roku 11 listopada w Polsce świętujemy Dzień Niepodległości natomiast nasi koledzy w Chinach świętują . A co za tym idzie – dzień wyprzedaży i wydawania kasy 🙂

Tym razem skupimy się na wyprzedażach w sklepie ponieważ ich oferta jest naszym zdaniem najciekawsza i najbardziej zróżnicowana. Fakt jest taki – o czym zawsze wspominamy, że nie wszystkie produkty pomimo zniżek są w tym okresie najtańsze – to trzeba wziąć pod uwagę 🙂 Żeby nie ponieść się hypowi na banery -80% a tak na prawdę to +10% 🙂

Po kolei.

Festiwal przecen nie trwa tylko jeden dzień – o nie nie. Tak naprawdę cała impreza trwa od 1 do 20 listopada.

Już od teraz możecie wziąć udział w grze, która jest prosta i nie wymaga żadnych umiejętności – trzeba wybrać prezent w którym może być nagroda lub kupon zniżkowy. Są trzy szanse do wykorzystania.

LINK do GRY


Kolejnym elementem zabawy jest kupowanie kota w worku. Chociaż tym razem nie jest to taki stuprocentowy kot w worku, ponieważ worki są częściowo opisane kategoriami, więc kupując za $10.11 lucky bag power bank, spodziewamy się power banku – logiczne prawda? 🙂

LINK DO LUCKY BAGS


I najciekawsza informacja, którą mamy dla Was. Każdego dnia o 00:00 i o 16:00 naszego czasu pojawią się nowe promocyjne przedmioty. O tych godzinach pojawiać się będzie około 8 produktów przecenionych z czego 4 z nich będzie przecenionych o połowę w limitowanej ilości (około 20 sztuk).

LINK DO FLASH SALES


Addony – czyli kolejna propozycja Geabrest. Działa to w prosty sposób – kupujesz przedmiot i dostajesz drugi za niewielką opłatą.

Za zakup powyżej $60 addon za $1.11, za zakup powyżej $90 – addon za $11.11.

LINK DO ADDONÓW


Jeśli dotarliście do tego miejsca jakimś cudem 😉 To wybraliśmy dla Was kilka przedmiotów, które są warte uwagi – nie tylko ze względu na cenę. A więc zaczynamy!

Beelink 6K Android TV BOX – $64,99

Androidowy TV Box zapewniający rozdzielczość 6K. Działający na Androidzie 7.1

ZS GX1 1080p WiFi IP Camera- $19,11

Kamera Full HD z możliwością obrotu w trzech osiach. Z funkcją noktowizji i wykrywania ruchu. O połowę tańsza niż odpowiednik .

Xiaomi Bluetooth waga – nowa wersja!- $39,11

Nowa waga od Xiaomi w świetnej cenie. Zapamiętuje osoby, sama aktualizuje wagę i dodatkowe parametry ciała w aplikacji i świetny design.

Pamiętajcie również o cash-backu przy swoich zakupach, od kilku dni Giving Assitant oferuje 5% cash-backu! (ostatnio było tylko 2%).

Poradnik jak kupić jeszcze taniej z cashbackiem – TUTAJ.

Udostępnij na: