Jeszcze jedna szybka…

Jeszcze jedna szybka #cebuladeals dla #elektronika na #banggood:
1. lutownica-stacja stacjonarna 60W za 45zł – z pomiarem temperatury i stabilizacją, z funkcją „sleep” (czujnik wstrząsowy w rączce lutownicy, nieużywana po chwili obniża temperaturę), używa standardowych grotów „nasadzanych”
Za 45zł to chyba lepszej #lutownica się nie trafi 😉

2. lutownica-wypas bardzo miniaturowa a inteligentniejsza niż układy, które będą nim lutowane 😉
Na procesorze STM32 F1, z usb, z grotami typu TS100 (osobiście polecam nie ten domyślny TS-I, a dużo grubszy TS-D24). Opensource, programowalna, no normalnie arduino z grotem 😉
Wymaga zewnętrznego źródła zasilania (nie, z USB nie może być zasilana) – ale świetnie sprawdza się w terenie zasilana z 12v z gniazda zapalniczki samochodowej, z modelarskiego akumulatorka 4S lipo, z zasilacza laptopowego itp… (przyjmie cokolwiek od 12 do 24V)

3. generator funkcyjny FY3224S za ~140zł
Szału „za darmo” to może nie ma, ale też za tą cenę nic ciekawszego nie widziałem, co by 24MHz dawało radę, i jeszcze miało potencjał do tunningu 😉 (generator FY3224S jest dobrze opisany na eevblog i innych forach)

Myk polega na tym, by podczas płacenia, po prawej stronie wpisać coupon code: 11annv50% i cena obniża się o 50%. Kod może być użyty (chyba) tylko jeden raz dla danego klienta, ale za to można mieć wiele przedmiotów w tym koszyku/zamówieniu korzystającym z kuponu.


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: