Golarki Philips SHAVER series 7000 @ibood

Golarki Philips SHAVER series 7000 zapewniają gładką skórę bez podrażnień. System GyroFlex 2D sprawia, że ostrza DualPrecision dopasowują się do kształtu twarzy , goląc nawet bardzo krótki zarost.
2-kierunkowe głowice płynnie dopasowują się do kształtu twarzy

2-kierunkowe głowice płynnie dopasowują się do kształtu twarzy System śledzenia konturów GyroFlex 2D łatwo dopasowuje się do kształtu twarzy, minimalizując nacisk na skórę i zapobiegając podrażnieniom nawet podczas golenia bardzo krótkiego zarostu.

Uszczelnienie Aquatec umożliwia wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro

Uszczelnienie Aquatec umożliwia wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro Uszczelnienie Aquatec umożliwia wybór preferowanego sposobu golenia. Możesz wybrać komfortowe golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro — z użyciem żelu lub pianki dla dodatkowego komfortu.

Wystarczy spłukać pod bieżącą wodą

Wystarczy spłukać pod bieżącą wodą Wystarczy otworzyć głowicę golarki, aby dokładnie wypłukać ją pod bieżącą wodą.

Zapobiegająca tarciu powłoka SkinGlide minimalizuje podrażnienia

Zapobiegająca tarciu powłoka SkinGlide minimalizuje podrażnienia Zapobiegająca tarciu powłoka SkinGlide golarki elektrycznej gładko i bez trudu przesuwa się po skórze, zapewniając precyzyjne golenie bez podrażnień.

1 godzina ładowania zapewnia 50 minut bezprzewodowego golenia

1 godzina ładowania zapewnia 50 minut bezprzewodowego golenia Energooszczędny akumulator litowo-jonowy zapewnia dłuższy czas golenia po jednorazowym naładowaniu. Ładując golarkę przez godzinę, uzyskasz 50 minut golenia. Ładując ją przez 3 minuty, zyskasz energię na jedno golenie.

Nakładany trymer do brody z 5 ustawieniami

Nakładany trymer do brody z 5 ustawieniami Zmień swój wygląd dzięki łagodnemu dla skóry trymerowi do stylizacji brody. Wybierz 1 spośród 5 ustawień, by stworzyć doskonały efekt 3-dniowego zarostu lub starannie przystrzyżonej brody. Zaokrąglone końcówki i nasadki zapobiegają podrażnieniom skóry.

2-poziomowy wskaźnik naładowania baterii z blokadą na czas podróży

Wielopoziomowy ekran LED informuje o niskim poziomie naładowania baterii, o konieczności wymiany głowicy lub o włączonej blokadzie na czas podróży. Blokada ta zapobiega niezamierzonemu włączeniu się golarki. Aby ją aktywować, wciśnij i przytrzymaj dowolny przycisk przez 3 sekundy. W ten sposób blokada uniemożliwi niezamierzone włączenie się golarki. Symbol czerwonej kłódki informuje o tym, że blokada jest włączona.

Stacja ładująca pozwala zachować poziom pełnego naładowania i stan gotowości

Składana stacja łądująca została zaprojektowana tak, by spełniała swoją funkcję nawet w bardzo ciasnych przestrzeniach, dzięki czemu możesz z niej korzystać w dowolnym miejscu, a także zabrać ją ze sobą w podróż.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: