50 zł od EPAKA.pl za polecenia!

50 zł dla polecającego i poleconego,do wykorzystania w Epaka.pl. W SKRÓCIE:

A. JEŚLI JESTEŚ NOWYM KLIENTEM:
-Dostajesz link polecający
-Rejestrujesz się na całkiem nowe dane (takie, których jeszcze nie używałeś w żadnym oddziale Epaki, ani na stronie internetowej)
-Zamawiasz 1 paczkę (najtańsza to Paczka w Ruchu za 5,77 zł)
-Dostajesz 50 zł na wysyłkę kolejnych paczek
*Jeśli musisz wysłać normalną paczkę kurierską lub przedmiot duży gabarytowo albo przesyłkę za granicę i nie spieszy ci się, szczerze polecam opcję zamówienia najpierw najtańszej przesyłki; możesz wysłać cokolwiek, nawet kartkę z życzeniami dla babci, a i tak oszczędzisz potem na standardowej paczce, którą i tak musisz wysłać!

B. JEŚLI JESTEŚ STARYM KLIENTEM:
-Wysyłasz link polecający znajomemu
-Płacisz mu 5,77 zł za wysłanie jakiejkolwiek paczki (Paczka w Ruchu)
-Dostajesz 50 zł na wysyłki, tak samo jak i Twój znajomy. Wydasz 5,77 zł (i pewnie 3 zł na piwko), ale jeśli znajomy użyczy Ci niepotrzebnego mu konta, dostaniesz 100 zł na wysyłki paczek (onion) Dobry deal dla sprzedawców Allegro! 😉


Ze swojej strony szczerze polecam serwis, od dawna jestem klientem punktu stacjonarnego, ale przez internet jest nawet taniej. Niskie stawki za paczki, kurier przyjeżdża do domu bez dodatkowych opłat (wysyłając przez dhl.com.pl płacimy za przyjazd kuriera), intuicyjna strona, możliwość integracji z Allegro i co dla mnie najważniejsze, możliwość wyboru czasu w jakim dostaniemy przelew wysyłając przesyłkę pobraniową (w większości serwisów, które testowałam nie było wyboru). 😉


Jak to działa?

1. Po zalogowaniu na naszej platformie, w zakładce ‘’POLEĆ SERWIS” znajdziesz indywidualny link polecający, który możesz udostępnić lub wysłać za pomocą wiadomości e-mail znajomemu.

2. Osoba zaproszona – po kliknięciu w link – rejestruje się na naszej platformie.

3. Po wysłaniu pierwszej przesyłki przez osobę zaproszoną w terminie od 1-30 września 2017r., zarówno Twoje konto jak i konto osoby zaproszonej zasilimy kwotą 50 zł.

Warunki promocji:

1. Zaproszony do skorzystania z usług Epaka.pl znajomy musi być nowym klientem, który nie korzystał wcześniej z usług Epaka.pl zarówno na platformie jak i w oddziale stacjonarnym. System będzie weryfikował fikcyjne konta oraz konta zakładane na te same dane.

2. Promocja trwa od 1 do 30 września 2017r. Przyznane w ramach promocji środki będą ważne do 31.10.2017r. i mogą być wykorzystane jedynie na usługi dostępne na platformie www.epaka.pl.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: