Mniam – czyli zjedz za…

Mniam – czyli zjedz za darmo.

Aplikacja zadebiutowała niedawno w Krakowie, a za niedługo będzie w kolejnych miastach. Zasada polecania jest taka jak w Uberze (@leeshay: też możesz zjeść), czyli ktoś wpisuje nasz kod i oboje dostajemy po 25zł na jedzenie.

Jak zjeść za darmo:
– pobieramy appke https://mniamapp.pl/pobierz i wpisujemy kod w aplikacji (nie podajemy go w zakładce Kody Promocyjne, tylko wchodzimy w pierwszą ikonkę z lewej i na dole jest mały napis z dodaniem kodu znajomego)
– kod 25zł zostaje automatycznie przyznany na kolejny posiłek i data jego ważności wynosi rok
– przeglądamy dania z listy lub wybieramy restauracje z mapki, klikamy rezerwuj i określamy za ile będziemy na miejscu (w celu rezerwacji stolika)
– na miejscu mówimy swoje imię i ktoś z personelu oznacza przybycie o czym zostajemy też poinformowani na swoim telefonie, danie zazwyczaj dostajemy szybko gdyż jest już ono przygotowane (nie tylko dla nas, ale restauracje wrzucają np. tylko 20 konkretnych dań do aplikacji które mają przygotowane)
– aby zjeść za darmo musimy mieć podpiętą kartę i płacić przez aplikacje. Po zjedzeniu kelner wbija rachunek, który wyświetla nam się na telefonie i w celu potwierdzenia przesuwamy palcem – rabat nalicza się automatycznie.

Na zdjęciu moja ostatnia wizyta, pizza za 25zł pobrana z kuponu i fanta za 1zł.
Czyli całkowity koszt: 1zł – warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kod 25zł wysyłam na PW

#cebuladeals #jedzenie #zadarmo #krakow #mniam


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: