PolskiBus na trasie Warszawa – Elbląg – Gdańsk za 9zł w terminie 14-21 sierpnia

Od dziś na stronie polskibus.com możecie rezerwować bilety za 9zł na trasie Warszawa – Elbląg – Gdańsk

Sierpień przyniósł nam upragnioną, prawdziwie wakacyjną pogodę, a wraz z nią całe morze letnich atrakcji. A skoro już wspominamy o morzu, to czas najwyższy na kolejną odsłonę naszej nadmorskiej promocji!

Tego lata Gdańsk cieszy się nieustającą popularnością, kusząc zwiedzających dorocznym Jarmarkiem Dominikańskim na Starym Mieście. Jeśli trójmiejskie atrakcje macie na co dzień, to najwyższy czas odkryć, co może Wam zaoferować stolica. Już teraz czekają na Was wyjątkowe ceny biletów na trasę między Gdańskiem a Warszawą.

Kod promocyjny: GDANSK umożliwi Wam rezerwację biletów za jedyne 9 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej na podróże linią P1 w terminach od 14 do 21 sierpnia włącznie. Zachęcamy do rezerwowania podróży możliwie jak najszybciej – oferta obowiązuje tylko do poniedziałku, 14 sierpnia!

Promocja obejmuje wszystkie kursy w obie strony, podana cena dotyczy podróży dla 2 osób w dniach od poniedziałku do czwartku lub dla 1 osoby od piątku do niedzieli.

Z tej fantastycznej okazji mogą również skorzystać Elblążanie – promocja obejmuje także podróże na trasie z Elbląga do Warszawy i z powrotem! Jeśli nie macie jeszcze planów na weekend, to idealny moment, aby rozważyć wypad do stolicy lub odwiedziny u najbliższych w Elblągu.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: