Nie wiem skąd wzięło się że…

Nie wiem skąd wzięło się że na zachodzie są bajki a u nas w Polsce to jest las. Po prostu kurwa nie wiem. Zazwyczaj mówią to ludzie, którzy byli przejazdem przez kraj albo na wakacje. I chuj. I tak pięknie, pociągi się nie spóźniają, psy nie srają w parkach a w sklepach za darmo dają. Opowiem po krótce jak to wygląda w #uk
Jedzenie w sklepach jest dosyć tanie, ale owoce i warzywa (nie wszystkie) to jakiś żart. Jabłka/brzoskwinie/nektarynki. Wszystko praktycznie sprowadzane z krajów Ameryki Południowej (KURWA JABŁKA Z PERU). Twarde jak skurwysyn, mrożone azotem na czas podróży coby dłużej postały.
Chleb to jakiś w ogóle kurwa totalny żart.
Ludzie: Mają jakiś uraz do Polaków, jak chuj. Tutaj gdzie pracuję Polaków mają w zasadzie za największe zło. Arabowie porobili sobie swoje getta (tak to prawda, pierdolenie że to nie istnieje to wymysły neuropków). Jak znajdziesz jakąś dzielnicę arabską, to białego tam nie spotkasz. Sami arabowie. Ponadto robią burdel. Jak idziesz centrum i ktoś drze mordę to w 95% przypadków Arab mówi do drugiego Araba (5% to Włosi i Hiszpanie).
Albo kurwa idziesz ulicą i ni chuja nie wiesz jak masz iść bo niby Anglia to lewą stroną, ale jednak kurwa nie, i robisz slalomy niczym Kubica rozgrzewający jebane opony. Prawą nie, lewą nie, środkiem nie, chujem nie i tak w kółko.
A żeby na przejściu się ktoś zatrzymał to ja cie nie pierdole, poczekasz sobie cebulaku.
Banki są przekonane że „Contactless Payment” to NOWY FICZYR.
Poza zarobkami (które w sumie nie są takie kolorowe chyba że wydajesz hajsik w Polsce) to ni chuja nie wiedziałbym jak tu ludzie mieszkają. Deszcz napierdala. Napierdala tak z 26h na dobę. Jak wyjdzie słońce to wiadomo że zaraz jebnie deszczem. A pociągi? Tak owszem, pociągi też się spóźniają. I jak komuś się wydaje, że #cebuladeals w Tesko czy innym przyciąga tabuny Januszy to tutaj przyciąga tabuny Dżejmsów i ich Grażyn angielskich. Edukacja seksualna (mówi się dużo u nas o niej że u nas tragedia blablabla) tutaj też nie działa. Hordy małych guwniaków a z nimi młode Dżesiki.
#emigracja #truestory


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: