Karbonowe buty szosowe | NORTHWAVE TORPEDO SRS SPD-SL

Cena w zależności od rozmiaru od 277PLN ( z wysyłką do PL)
Dostępne dwa kolory. czarny i fluo.

Buty Northwave Torpedo SRS

Znakomite buty szosowe znanej włoskiej marki Northwave.

Dzięki zastosowaniu sztywnej podeszwy Carbon Light i materiału Ultralight PU w bezszwowej konstrukcji Biomap Torpedo SRS waży jedynie 278g. Zapięcie SRS uzupełniony o asymetryczne paski gwarantuje idealne trzymanie stopy na miejscu co poprawia komfort jazdy i pozwala na przeniesienie całej siły prosto do koła napędowego. Całość jest doskonale uzupełniona przez wkładkę wewnętrzną Performance Pro, dzięki czemu nawet całodzienna jazda nie męczy stóp.

Technologie: Biomap. Carbon Light Sole.
Speedplay Adaptor. SRS. Asymetryczne paski. Performance Pro Footbed.
Biomap: Twoja energia jest cenna i nie powinieneś jej marnować. Dlatego właśnie, nasze buty zostały wykonane przy pomocy technologii BioMap. Podeszwy Northwave tak jak i wierzch wraz ze wszystkimi częściami składowymi są anatomicznie kompatybilne ze stopą każdego rowerzysty, jak również, aby utrzymać stopę we właściwej pozycji podczas pedałowania. Przenoszą energię bezpośrednio do pedałów bez jakiejkolwiek straty.

  • Carbon Light Sole: Połączenie włókna węglowego i szklanego w naszej podeszwie jest tym czego potrzebujesz, zapewnia niezwykłą sztywność z ultralekkim designem.
  • S.R.S.: Slim Ratchet System to nowa klamra mikrometryczna Northwave. Maksymalna precyzja zamykania, zminimalizowane wymiary i waga. Mechanizm dopasowuje się do anatomii i kształtu stopy, aby zapewnić najbardziej komfortowe dopasowanie i trzymanie stopy nawet podczas jazdy. Wykonane z kutego aluminium, wysokiej jakości i łatwe do wymiany.
  • Asymetryczne paski: Paki te to kolejna innowacja w kolekcji. Centralny pasek jest przesunięty do środka tak, by dopasować but do anatomii stopy, zmniejszyć nacisk boczny, utrzymując w ten sposób maksymalną przyczepność. Paski zostały podkreślone elementami fluorescyjnymi.
  • Performance Pro: EVA i mikrofibra oferują niezwykłą lekkość wkładki, która zapewnia idealny kąt i twardość by przekazać całą energię do pedałów.
  • Rozmiar 41-45


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: