100 zł za założenie konta w PKO Banku Polskim i 50 zł za polecenie konta

Ruszyła kolejna edycja promocji organizowanej przez PKO Bank Polski „Mam PKO”. W VII edycji programu poleceń ponownie możecie otrzymać 100 zł premii za założenie jednego z kont banku PKO BP oraz 50 zł za polecenie konta znajomemu. Ponadto organizator zapewnia nagrody dodatkowe dla trzech osób, które polecą jak największą liczbę kont (5000 zł, 3000 zł, 1000 zł). Premie zwolnione są z opodatkowania.

Wśród promowanych kont odnajdziemy warunkowo darmowe rachunki takie jak Konto dla Młodych czy Konto za Zero. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy obecnie nie posiadają konta w PKO BP ani nie byli posiadaczami konta w ciągu ostatnich trzech lat (liczonych od daty rozpoczęcia edycji programu, czyli od 2.08.2017)

Aby zdobyć premię należy w ciągu 30 dni od aktywacji konta wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych (nie mogą to być transakcje internetowe) oraz w tym samym terminie wykonać płatności poprzez aplikację IKO na kwotę co najmniej 10 zł, korzystając z kodu lub czeku BLIK (także bez transakcji internetowych).

PKO Bank Polski organizuje również cykliczne promocje dla obecnych posiadaczy konta. W tej chwili trwają dwie promocje aplikacji IKO. Łącznie możecie w nich uzyskać 30 zł łatwej premii.


LINK DO PROMOCJI

Udostępnij na: