Mireczki i Mirabelki, jest i…

Mireczki i Mirabelki, jest i ona – RECENZJA XIAOMI Mi6 – KLIKNIJ TUTAJ, by obejrzeć ją na Youtube a dodatkowo…JEST KONKURS ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poniżej warunki konkursu, do wygrania 3 kupony po 50%.
► Mi6 6/64 – KLIKNIJ TUTAJ – z kuponem HMi64G za 425,99$.
Mi6 możecie kupić w GearBest z opcją wysyłki „Priorty line” która omija VAT 🙂
Jest to link typu REF – czyli kupując cokolwiek z niego wspierasz mój kanał, jego rozwój i włożoną w niego pracę. Jeżeli nie chcesz – TUTAJ jest link bez REF. 🙂

Xiaomi Mi6… do tego telefonu podchodziłem bardzo sceptycznie – brak jacka, brak IP68 i na starcie byłem pewny, że soft na pewno nie będzie dobrze wspierać świetnej matrycy aparatu czy nie będzie też dobrze zoptymalizowany pod względem baterii. Po ponad 2 tygodniach testów moje zdanie jest już zupełnie inne. Co sądze o tym telefonie? Zapraszam do materiału.
Zapomniałem wspomnieć w recenzji o jednej, bardzo ważnej rzeczy – CZY WARTO DOPŁACAĆ względem Mi5 ? Odpowiedź jest jednoznaczna – TAK. Już nie chodzi o wydajność czy o dużo lepszą baterię ale o pamięć RAM. Kiedy wychodziło Mi5 to 3Gb RAMu nie były nadmiarem, taka pamięć była optymalna i wystarczająca – 6 GB RAMu to dużo więcej niż telefon potrzebuje i dlatego starczy Wam Mi6ka na dłużej.

Konkurs!
Do wygrania 3 kupony 50% na Xiaomi mi6 6/64 black.
1. Musisz posiadać konto w www.gearbest.com ażeby ewentualny kupon przypisać do Twojego konta.
2. Musisz byś subskrybentem mojego kanału i zostawić łapkę w górę pod materiałem.
3. Zostaw swój konstruktywny komentarz na temat Xiaomi mi6 i na końcu komentarza zostaw słowo „KONKURS” – to słowo jest kluczowe bym wiedział, że chcesz wziąć udział w konkursie. Komentarze typu „Fajny telefon, chciałbym taki KONKURS” nawet nie wchodzą w grę.
4. Konkurs trwa do 8.06.2017 do godziny 23:59:59.
5. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w pierwszym materiale po dacie i godzinie z punktu 4.
6. Zastrzegam sobie prawo do małej modyfikacji regulaminu w ciągu 48h od publikacji materiału. (Na ewentualność niejasności i błędów).

Zachęcam do obserwowania tagu #majsterpirzu 🙂

#xiaomi #chinskiecuda #android #itemyzchin #konkurs #youtube #telefony #gearbest #aliexpress


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: