Doszły do mnie z Aliexpress…

Doszły do mnie z Aliexpress słuchawki bluetooth QCY QY12, które udało mi się ustrzelić za centa (pisałem o tym wcześniej).

Opakowanie to kartonowe pudełko, w środku którego znajdziemy dwa kolejne kartonowe pudełka gdzie znajdują się same słuchawki, kabel micro USB do ładowania, instrukcja, silikonowe nakładki na słuchawki w kilku rozmiarach.

Słuchawki są białe (jest też wersja czarna) i pokryte są plastikiem. Nie sprawiają wrażenia ani niskiej jakości, ani wysokiej. Ot taka standardowa. Kabel łączący, na którym znajduje się pilot jest dość cienki i wydaje się, że raczej łatwo go można uszkodzić. Pilot ma 3 przyciski, kliknięcia są dobrze wyczuwalne. Fajną sprawą jest magnes na słuchawkach, który działa też jako wyłącznik. Dzięki nim, gdy nosimy słuchawki ale ich aktualnie nie używamy trudniej jest je zgubić.

Przechodząc do najważniejszego, czyli jakości dźwięku – tu jest niestety średnio. Dźwięk jest płaski, basów praktycznie nie ma. Dodatkowo czasami da się usłyszeć lekkie szumy i trzaski. Do słuchania muzyki nadają się słabo. Do rozmów są natomiast w porządku. Rozmówcę słychać wyraźnie, a mikrofon zbiera dobrze.

Słuchawki są wygodne i dobrze trzymają się w uszach. Komunikaty wypowiadane są w języku angielskim. Wydajności baterii nie testowałem. Ładowanie odbywa się kablem micro USB. Port jest w prawej słuchawce i aby się do niego dostać należy ściągnąć ten taki silikonowy ślimak.

Jak za centa to stosunek jakości do ceny wychodzi super. Normalna ich cena to około 25-35 USD i w takiej cenie ten stosunek wypada słabo.

Moja ocena: ★★★☆☆☆ (3/6)

Plusy:
+ wygodne
+ magnesy w słuchawkach

Minusy:
– słaba jakość odtwarzanej muzyki
– cienki kabel
– sposób ładowania

https://www.aliexpress.com/item/QCY-QY12-Wireless-Bluetooth-Earphone-Headset-In-Ear-with-Mic-for-Smartphone-Magnet-Adsorption-English-Version/32708308293.html?spm=2114.13010608.0.0.6g3MZk#

#itemyzchin #aliexpress #sluchawki

pokaż spoiler Wołam: @towerme


Oryginalny wpis: Wykop.pl – link

Udostępnij na: